Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tavaly szeptemberben volt egy...

Reni0929 kérdése:

Tavaly szeptemberben volt egy vetélésem (májusban hagytam abba a gyógyszert júliusban már terhes voltam) most viszont január óta hiába próbálkozunk! Nem lehet babám?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 17. 11:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
január óta? az kb. három esélyes alkalom lehetett:) ne aggódj, hogyne lehetne gyereked:)
2013. ápr. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Adri1616 ***** válasza:

Szia.

Én óktóberben vesztettem el a babámat. És most újra terhes vagyok. Holnap már 14 hetes :-) ne aggódj Nektek is jön nemsoká a lurkó! Korai aggódni :-)

2013. ápr. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, jönni fog a baba. Nekem tavaly májusban volt vetélésem és augusztusban megfogant az újabb baba. Egy hónap múlva fog születni (elvileg) :-)
2013. ápr. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nekem 2012 január 23-án volt vetélésem, azóta nem jön össze a baba
2013. ápr. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
már nagyon várjuk őt:)lehet ez is a baj:/
2013. ápr. 17. 12:37
 6/15 anonim ***** válasza:
Én is hasonló szituban vagyok, októberben volt vetélésem, januártól próbálkozunk újra, még nem sikerült, de mi is nagyon várjuk már, nekem azt mondta a doki, hogy ha egyszer összejött, akkor sikerülni fog. Ebbe kapaszkodom, de nekem is nagyon nehéz már türelmesnek lenni. Próbálom elterelni a gondolataimat, de sajna nem nagyon sikerül :(
2013. ápr. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

vedd úgy,hogy te már előrébb vagy!

nekem február 4-én volt műtétem,és csak május végén próbálkozhatunk újra!

Na nekem pl ez az idő megy el nagyon nagyon lassan4 :(

2013. ápr. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

sajnálom:(

én csak attól félek h nem lehet a műtét miatt:/

2013. ápr. 18. 12:19
 9/15 anonim ***** válasza:
De lehet! Pont ma beszélgettem valakivel! Nekik évek után jött össze,elvetélt a lány! 2. baba kislány lett,és egészséges! 3. baba elment szintén,és a 4. baba egészséges kislány lett! :) Neked is lesz! Nézd ezt úgy,hogy inkább jöjjön később,de maradjon is meg! Én ezt mondom magamnak! Lesz baba,csak ne görcsölj ezen! Egészséges lesz,csak legyél türelmes!
2013. ápr. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Adri1616 ***** válasza:
Így van!!! Ne görcsölj, ez nagyon fontos. Meglátod sikerülni fog:-)
2013. ápr. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!