Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pecsételő vérzés mellett...

Pecsételő vérzés mellett lehet egészséges a baba? PCO-s Pm alulműködésem van! SOS!

Figyelt kérdés
Márc. 23-a körül voltunk együtt párommal, többször is. Rendszertelen a mensesem, ezért nem tudom mikor kell megjönnie, de még eddig nem jött. 1-2 hete mindennap van egy pici vérfolt (kb. fél tbetétnyi). A kérdésem az lenne, hogy járt-e már valaki úgy, hogy terhes volt, de az első pár hétben volt pecsételő vérzése és megmaradt a baba? És nem lett semmi baja? Szerintem baba van, mert folyton émelygek, dáj a derekam és már a mellem is érzékeny. Görcsöl a hasam is. A teszt 2 napja délután nega volt, holnap megyek orvoshoz. Valami tapasztalat? Légyszi!!!!
2013. ápr. 17. 11:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát nálam ha pecsételés van menzesz előtt akkor tutira meg jön. Orvos szerint pont azért van pecsételés mert a nyálkahártya idő előtt el öregszik és el pusztul így nincs hova tapadjon még ha meg is történt a találkozás. Csinálj még egy tesztet.
2013. ápr. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Régebben nekem is volt pecsételő vérzés, bár sokszor nem volt összefüggésben a ciklusommal, de már jó ideje nem volt ilyen! Holnap reggel ismét tesztelek, csak kíváncsi vagyok járt-e már így valaki.
2013. ápr. 17. 11:58
 3/9 anonim ***** válasza:
lehet, hogy kellene progeszteron pótlás, ha tényleg babás vagy!
2013. ápr. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez inkább progi hiányra utal. Azt nézték már?
2013. ápr. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
1,5hónapja voltam legutóbb endovizsgálaton, nagyon alacsony volt a progeszteron szintem. :-(
2013. ápr. 17. 13:20
 6/9 anonim ***** válasza:
Akkor meg is találtuk az okot. Kezelik? Progi krémet használod?
2013. ápr. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vagy terhes.
2013. ápr. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem adott rá semmit az endokrinológus. Nem volt megcsillagozva sem, tehát gondolom a tartományban van, de semmiképp sem magas, inkább alacsonynak mondható!
2013. ápr. 17. 17:38
 9/9 A kérdező kommentje:
Úgy néz ki nincs baba! Bár még mindig nincs meg rendesen, de erősebb a vérzés! :-(
2013. ápr. 19. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!