Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A molett nőknek nehezebb...

A molett nőknek nehezebb teherbe esniük?

Figyelt kérdés
Én egy 23 éves molett lány vagyok,nagyon szeretnénk a párommal kisbabát.A doki szerint nincs semmi egészségi oka annak,h ne legyen persze az első vizsgálatok szerint.De most megint megjött.Mit csináljak,h sikerüljön?Várom a válaszokat és előre is köszönöm.
2007. szept. 16. 18:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha a molettségre érted a fent említett kérdésedet, miszerint "neked tényleg nehezebb-e", akkor én úgy gondolom, hogy a válasz az rá, hogy nem, egyáltalán nem nehezebb.

Talán elképzelhető, hogy az a baj, hogy túlságosan is akartok kisbabát.

Szerintem csak szeretkezzetek szenvedélyesen, úgy, ahogy még soha, és meglesz a gyümölcs! ;)

2007. szept. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha lenne valami olyan ok (pl. hormonprobléma) ami miatt nehezebben tudsz teherbe esni, akkor az orvosi vizsgálat kimutatta volna, és a doki felhívja rá a figyelmedet. Ha azt mondta hogy minden oké, akkor kitartás, hamarosen biztos sikerülni fog! :) Ha mégis sokáig próbálkoztok eredménytelenül (de remélem nem így lesz!), akkor kérj részletesebb kivizsgálást! Sok sikert kívánok Nektek!
2007. szept. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én egy molett kismama vagyok és elsőre összejött a baba.

Nem kell görcsölni rajta. Sok sikert.

2007. szept. 17. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha egészséges vagy molett, akkor nem lehet ez a probléma.

Persze az extrém túlsúly, mondjuk, ha van rajtad plussz 50 kiló az okzhat gondokat.

2007. szept. 17. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!