Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vasárnapra nem várom, a...

Vasárnapra nem várom, a tünetek alapján esélyes vagyok a terhességre? Tünetek lent.

Figyelt kérdés
Ovuláció idején mindent megtettünk az ügy érdekében, a napokban reggel enyhe hányinger, ma szinte folyamatosan (de nekem amúgy is szokott lenni émelygésem, míg Bromocriptine-t szedtem, így nem szokatlan, bár már egy ideje nem szedem)Naponta 1-2x érzek szúrkálást a petefészkek táján, meg alul középen olyan zizegést, mint amikor az ember szemhéjában játszik az ideg. (bocsi, a hülye hasonlatért). Ahhoz képest hogy 6 nap múlva jönne meg, nincs PMS-em, pedig elég ideges szoktam lenni már ilyenkor, meg a hasam is szokott fájni, ami most nincsen! Nagyon köszi a válaszokat!
2013. ápr. 22. 14:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Van esély.
2013. ápr. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Esély van, de ugye tudod, hogy a terhesség a betöltött negyedik hétig semmilyen tünetet nem tud okozni.
2013. ápr. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
van esély, de csak a szöveg legelső fele miatt, mert tünet még ilyenkor nulla:)
2013. ápr. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A tünet még iylenkor nullára akkor én vagyok az ellenpélda, 1 héttel az esedékes mensi elött, eszméletlen hányingerem volt egész nap, ettem ettem ettem, sokkal többet mint szoktam. Melette rendes mensis tüneteim voltak. 5 nap késés után tök erős pozitívat teszteltem!
2013. ápr. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Nekem is furcsa egy kicsit, mert ma van a 7. nap az első együttlétünk óta ebben a ciklusban :)Na majd meglátjuk!
2013. ápr. 22. 14:43
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát ha ma van a 7. nap az első együttlét óta, akkor még tuti hogy nem lehet tüneted miatta... Jó eséllyel még csak most kezd el beágyazódni!!!!!

Persze ettől még összejöhet a baba ebben a ciklusban, de ő még tuti nem okoz neked tüneteket!

Egyébként nagyon be tud ám csapni a tested. Nekem már van egy fiam, most szeretnénk kistestvért. Valahogy nem akar összejönni... viszont többször voltam úgy, hogy mérget mertem volna venni rá, hogy terhes vagyok, mert ugyanazt éreztem mint a fiamnál... De az életemet mertem volna tenni rá, hogy terhes vagyok, aztán persze nem.... :(

2013. ápr. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!