Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3 éve volt egy petefészek-cisz...

3 éve volt egy petefészek-ciszta műtétem. Lehet ez az oka annak, hogy nem sikerül teherbe esnem?

Figyelt kérdés

Teljesen el vagyok keseredve.4 hónapja próbálkozunk

a férjemmel, most voltunk nászúton, azt hittem most

összejött, főleg hogy pont középidőben voltam, amikor

nyaraltunk.Most vagyok a ciklusom 26. napján és már

érzem, hogy meg fog jönni.3 éve volt egy petefészek-ciszta

műtétem.Lehet ez az oka annak, hogy nem sikerül?És ha nem akkor mi az oka?


2007. szept. 16. 22:19
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

4 hónap az nem hosszú idö.ne ess kétségbe,mert annál rosszabb.Próbáld az agyad elterelni eröl a témáról mert az is leblokkol.Nekem egy évünkbe telt,mire sikerült.Èn ugyaneben a cipöben voltam.mindíg azon járt az eszem,hogy mikor,melyik nap.Ezt nem szabad.Nekem is tanácsolták,hogy tereljem el a gondolataimat,mert a pszhihe´kihatással van az ege´sz megermékenyüle´sre.Ha túl sokat stresszelsz rajta.Csak nyugi.Gond még akkor sincsen,ha 1,5évig nem sikerül.Majd akkor kezdik el vizsga´lni,milyen oka lehet.

Szori´tok neked.Fö a nyugalom!!!

22hetes kismama.

2007. szept. 17. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Szia... Mi a párommal egy évig probálkoztunk folyamatossan minden este reggel...amikor csak lehetett es csak aztan jott ossze:)) ha 1év utan se jon ossze elkell kezdeni gondolkozni a mesterséges megtermékenyitessen!
2007. szept. 17. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!