Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet olyan hogy februarba...

Lehet olyan hogy februarba volt egy vetelesem mert megvolt halva a magzat es most 1napot keset es csinaltam tesztet es egyik csik halvany mit jelent terhes vagyok? (nagyon szeretnem)

Figyelt kérdés
2013. máj. 4. 08:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
ha 2 csík van, akkor bizony kismami vagy :-) azért halvány, mert elég korán teszteltél. Gratulálok! Minél hamarabb doki! :-)
2013. máj. 4. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Kb 6 napja voltam a paromal es nem jott meg akkor tul koran csinaltam a tesztet es azert halvany csik?
2013. máj. 4. 09:13
 3/12 A kérdező kommentje:
es hogy februarba volt mutetem az nem szamit?
2013. máj. 4. 09:14
 4/12 anonim ***** válasza:
akkor az a baba hamarabb fogant, 6 nappal együttlét után nincs az a teszt ami kimutatná :-)
2013. máj. 4. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha csak 6 napja voltatok együtt, előtte nem, akkor ez nem terhesség, a 6 nap az még semmi ahhoz, hogy teszt kimutassa.
2013. máj. 4. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
deh meg csinaltam egy tesztet ezelott 1 hete es 1 csik volt a mai napal 6 napja voltam a paromal vagy het ense tom pontosan mar
2013. máj. 4. 09:26
 7/12 anonim ***** válasza:
pedig hidd el, hogy 6 nappal együttlét után még nem mutatna semmit a teszt. Lehet, hogy hibás volt.
2013. máj. 4. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

hàt ha terhes lennél azt még tuti nem mutatja ki a teszt.

nekem dec 16.an volt mütétem vetèlés miatt.jan.30-àn csinàltam tesztet ami halvànyan de pozi lett.feb 1-én meg megjött.még lehet az elözö terhesség miatt azt mondta a dokim!

2013. máj. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem hétfőn lesz a műtétem... bízom benne hogy nekem is sikerül ilyen hamar túltennem magam...
2013. máj. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

most gondolkozok... sok teszt köztük a clearblue írja hogy abortusz vagy vetélés után 3 hónapig akár tesztelhetsz pozitívat...

ciszta miatt is változhat el...

ha 6 napja voltatok együtt nem történt még beágyazódás... még ő alakulgat, de a beágyazódás csak a 10. nap történik meg átlagosan...

2013. máj. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!