Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fogamzasgatlo abbahagyasa...

Fogamzasgatlo abbahagyasa utan hany napos ciklusra szamithatok, ha azelott 30 napos volt?

Figyelt kérdés
Most vagyok a 31-ik napon, es meg mensi sehol, viszont emelygek,faj a fejem, allandoan ehes vagyok, es surun kell pisilnem. Most ez hormonzavar, vagy sikerult es babas vagyok?
2008. jún. 16. 11:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát előbb-utóbb be kell állnia a szokásos 30 napra, de ez akár hónapokba is telhet. Szerintem, ha ilyen tüneteid vannak, akkor már tesztelhetsz nyugodtan, biztosan ki fogja mutatni, ha sikerült.
2008. jún. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem egyénenként változik . Barátnőm abbahagyta, két hónap után tökéletesen visszaállt a ciklusa.

Én amikor abbahagytam egy évet végigszenvedtem (28-58 közötti ciklusnapokkal, és azóta is rendszertelenek, pedig a gyogyi szedése előtt nem volt semmiféle problémám.

Kívánom a legjobbakat!

2008. jún. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszi szepen a valaszokat! Meg varok vasarnapig, es ha akkor sem jon meg, akkor tesztelek, hatha pozitiv, de dokihoz akkor is elmegyek utana. Kezd aggasztani ez a bizonytalansag...
2008. jún. 16. 12:55
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én 3 honapja hagytam abba a gyógyszert és nekem egyböl beállt:D! A ciklusaim 27 naposak!! De a baba még nem jött össze:((
2008. jún. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!