Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek volt menszesz előtt...

Kinek volt menszesz előtt tünet a gyakori pisilés?

Figyelt kérdés
Körülbelül 1 hete folyamatosan felkelek hajnalban pisilni,8-9 kellene megjönnie,nem vagyok felfázva,csak feltünt hogy nem tudom végig aludni az éjszakát mert mindíg felkelek,tegnap is lefekvés elött 2x mentem el mégis felébredtem hajnali 2 kor.Reménykedem a babában,csak kételkedem ebben,hogy menszesz elött ilyen hamar jelentkezne ez a pisiléses tünet?

2013. máj. 5. 10:59
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
4%

A gyakori pisilés tünet majd terhesség után jóval később jön, ha lesz akkora a baba hogy nyomja a méhed, kb 3 hónaposan, vagy később!

Ez biztos nem terhességi tünet ilyen korán!

Na meg ha gyakran kell pisilni, az azt jelenti 2 óránként kelsz éjjel pisilni!!

2013. máj. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

"A gyakori vizelési inger is a terhesség első jelei közé tartozik. Hátterében az első időszakban a hormonális változások állnak, míg később a megnövekedett méh és a magzat súlya fejt ki nyomást a húgyhólyagra."


Én most vagyok az 5. héten és már két hete folyton a wc-re járok! Volt hogy éjszaka vagy 4 szer kimentem. Mostanában már kezd enyhülni a dolog, és nem kell olyan sűrűn menni. :) Úgyhogy akár ez is egy jel lehet.

2013. máj. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Nagyon jó lenne :) már több mint 1 éve próbálkozunk,nem rég derült ki 2 hónapja hogy inzulinrezisztencuás vagyok,diétázom és szedem a gyógyszert is...tavaly novemberben is volt a mensi elött kb 1 héttel hogyesténként felkelte, pisilni,akkor nagyon fájdalmas volt a mensim és egy nagyobb méhnyálkahártya is távozott,13 napig volt meg pedig nekem 3 napig szokott a doki szerint lehetett egy vetélés,most nagyon reménykedem,nem is iszok lefekvés elött mégis kell,ma meg már szerintem 6 voltam és ez a megjön érzésem van ,pedig 3-4 nap múlva jön meg..
2013. máj. 5. 13:41
 4/20 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem már akkor volt ilyen tünetem amikor még nem is tudtam, hogy terhes vagyok szóval a legelejétől kezdve van ez a tünet most vagyok 11 hetes +4napos és még most is tart!!:D
2013. máj. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Reménykedem benne,hétvégén kiderül..szerda-csüt.kellene megjönnie,majd írok,hogy sikerült-e...:)
2013. máj. 5. 20:09
 6/20 Tica0121 ***** válasza:

Szia! Nekem is hamarabb volt ez a tünetem, mint ahogy megtudtam volna, hogy terhes vagyok. Felhívtam a dokimat, aki kuncogva azt mondta: Csináljon egy tesztet és hívjon vissza. Hát azt hittem lehidalok, mert bár próbálkoztunk, én nem gondoltam, hogy abban a hónapban össze is jött a baba! :D Nekem ez eltartott a 11-12. hétig, majd most egy 2 hete jött elő újra!

27 hkm

2013. máj. 6. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Szia nekem is ez volt az első "tünet"A peteérés utánn már nagyon sokat voltam pisilni és fel voltam fujodva...Volt hogy éjjel is mentem előtte soha és napközben is főleg reggel nagyon sokat de egész nap..utánna elmult és a vége fele jött vissza mikor focizott a holyagommal...)

Most ugyan ez a tünetem van remélem sikerült a teso...)

Drukkolok neked!

Üdv egy 3 éves nagylány anyuja)

2013. máj. 6. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Lányok csináltam most du. egy tesztet és halvány pozi :)))))))))))))) !!!
2013. máj. 6. 20:04
 9/20 A kérdező kommentje:
Nem merem elhinni azt hittem sose látok ilyet...nem akarom elkiabálni 3 nap múlva reggel is csinálok majd egyet,de én olyan boldog leszek ha babám lesz....erre várok már 1,5 éve!!!!!!!!!!
2013. máj. 6. 20:06
 10/20 anonim ***** válasza:

Hu szivből gratulálok jó ilyet olvasni!!!!!!

Én is ha teszteltem megirom miért is pisiltem annyit!:-)

remélem nekem is + lesz..)

3 éves kiscsaj anyuja!

Irj még!:-))))

2013. máj. 7. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!