Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor érdemes tesztet csinálta...

Mikor érdemes tesztet csináltatni? Várjam meg, hogy az adott időpontba megjön-e vagy sem és utána?

Figyelt kérdés

Pár napja olyan tünetek jelentkeztek nálam mint pl: felkelés után rohanás vécére pisilni, olyan ételt kívánok amit eddig nem, plusz egyéb ételeket is kívánok, délutánra pedig kb mint aki nem aludt egész este olyan fáradt vagyok.

Igaz nem tervezett baba lenne, de nem jelentene akadályt ha jönne.



2013. máj. 7. 07:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Mennyi van még a nem vártig?
2013. máj. 7. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
10 nap
2013. máj. 7. 08:18
 3/7 anonim ***** válasza:
Sztem még nem nagyon van értelme tesztelni.
2013. máj. 7. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ezek még nem nagyon lehetnek terhességre utaló jelek!


Majd 9-10 nap múlva tesztelj!

2013. máj. 7. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
10 nap a mensesig?:D hát ne haragudj, de ezek nem terhességi tünetek még:)) drukkolok, de ne beszéld be magadnak:)
2013. máj. 7. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó. De feljebb írtam, hogy NEM tervezett lenne!
2013. máj. 7. 09:35
 7/7 anonim ***** válasza:
ezt nem tudom, hogy jön ide, ha nem tervezett, akkor lehetnek tünetei?:) ha szeretnétek a babát, drukkolok, de légy türelmes!
2013. máj. 7. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!