Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vasárnap vagy hétfőn volt...

Vasárnap vagy hétfőn volt ovum, de csak szombatig /1 hétig/ voltunk együtt majdnem mindennap. Így összejöhetett a baba v esélytelen?

Figyelt kérdés

#ovuláció #twhwrbeesés
2013. máj. 8. 22:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Összejöhet.
2013. máj. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2-3 napig életképesek a spermák, úgyhogy van rá esélyed:)
2013. máj. 9. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon izgulok. Jövőhét csüt.-re nem várom. Második napja nagyon sűrűn pisilek és ma reggel kissé görcsölt az alhasam. Tisztában vagyok vele ez korai lenne tünetnek,de ha van efféle tapasztalatotok szivesen meghallgatnám.. Ezt nem tudom bebeszélni mert ezt éreztem,tehát?! Vagy felfázás lehet!?
2013. máj. 9. 18:49
 4/4 sedacurforte ***** válasza:
Ovuláció előtt 2-3 nappal érdemes együtt lenni, mert annyi kell, hogy a spermiumok a helyükre jussanak.
2013. máj. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!