Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Duzzadt méh érzését mi okozhat...

Duzzadt méh érzését mi okozhatja, csak terhesség? (Bővebben lennt. )

Figyelt kérdés

2 napja késik a menstruációm, teszteltem, nagyon-nagyon halvány pozitívat, akár száradási csíknak is elmenne, ezért nem bízok benne annyira. Tegnap rohangáltam a wc-re, mert sokszor volt mindjárt megjön érzés. Általában este és éjszaka érzem azt, amikor már pihenek, hogy meg van duzzadva a méhem, és ha megérintem ott a hasamat, akkor is kicsit kellemetlen érzés. Néhány napja van ez.

Valakinek volt valami hasonló? Csak terhesség okozhatja? Mi a véleményetek?



#érzés #Duzzadt méh
2013. máj. 9. 09:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem amiatt van, igen. De ne simogasd, ne nyomkodd.nem szabad. Nekem mikor terhes lettem olyan érzésem volt mintha felfáztam volna olyan kellemetlen érzés volt a hasam aljában. De terhes voltam. A mindjárt megjön érzés is stimmel. A halvány csík is csík..2 nap mulva erősebb lesz ha baba van a dologban.
2013. máj. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
hát én nem hiszem, hogy bármit is kellene/szabadna érezned érintésre, nem olyan nagy a méhed! szerintem ez nem az, ettől még lehet baba.
2013. máj. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem nyomogatom, csak megérintem, első babánál is volt ilyen érzés, de most erősebb, épp ezért aggódok, hogy nehogy vmi baj legyen, ciszta, vagy akármi, mondjuk 3 hete vizsgált nőgyógyász, akkor semmi elváltozást nem találtak.
2013. máj. 9. 09:44
 4/8 anonim ***** válasza:
1 es vagyok, amennyiben nem múlnak a görcsök, ha nevezhetjük annak, pihenésre sem, akkor menyj el orvoshoz. nehogy baj legyen. Pihenj sokat. Nekem az segített.
2013. máj. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyen érzésem 2 napos késésnél, hasonló teszt eredménnyel, 2 naponta tesztelek azóta, erősödött. Szóval szerintem lehet baba, nekem nagyon puffadt is a hasam. Főleg este.
2013. máj. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Ma este elmentem orvoshoz, mert aggódtam, hogy mi lehet, 12 mm-es ny.hártyát látott, mást nem, azt mondta azért ilyen vastag, mert meg fog jönni.

De értetlenkedtem, hogy miért vannak ezek a tünetek, mensi előtt nem szokott lenni, azt mondta, hogy jelzi a mensit.

Küld holnap vérvételre, hogy nem-e hormonprobléma, vagy gyulladás.

2013. máj. 9. 23:01
 7/8 A kérdező kommentje:
Ma ismét pozitív lett a teszt halványan, remélem erősödik majd.:)
2013. máj. 10. 10:52
 8/8 anonim ***** válasza:
Én drukkolok neked!
2013. máj. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!