Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kb. 1 hónapja voltam 1 csajjal...

Kb. 1 hónapja voltam 1 csajjal, és rá 2 hétre megjött a baja. Akkor biztos, hogy nem terhes?

Figyelt kérdés
2007. szept. 17. 22:43
 1/7 anonim ***** válasza:
71%
Nagyon nagyon ritka, hogy valaki menstruál terhesség alatt... úgyhogy valszeg ő sem esett teherbe.
2007. szept. 17. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Legközelebb védekezzél, és akkor nem kell izgulni utána!
2007. szept. 18. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
71%
Miért nem csináltok egy teszet?De ha menstruál, akkor biztos, hogy nem terhes.
2007. szept. 18. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Csak azt nem értem, hogy miért mindenki utána gondolkozik?

Ha szexelni van eszetek, a védekezéshez is legyen már.

Szedjen tabit, vagy használj óvszert.

Nem olyan rossz mint ahogy mondjátok. Engem sohasem zavart és a férjemet sem. Szerintem a mai fiatalok nagyon felelőtlenek.

Legközelebb szex előtt gondolkozzatok. Ha meg babát akartok, akkor mitől is félsz? Nőljetek fel.

Bocsi nem szerettelek volna megsérteni, de mivel a gyermekvédelembe dolgozom, és most szembesültem azzal, hogy az egyik kliensünk 14 éves és terhes, ráadásul másodjára. És sajnos egyre többen lesztek.

Tanácsnak szántam és nem sértésnek. Sok szerencsét.

2007. nov. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
minek raktad ki megint ezt a kérdést mikor már réges régen nem aktuális?vagy talán mégis az már megint????
2009. szept. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Úgy érzem, hogy még elég fiatal vagy. Jól gondolom? Belefér az életedbe egy kis jövevény? Ha nem akkor védekezz! És nem a baja, hanem a menstruációja!!!!!!!
2009. szept. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
véletlen volt.bocsi,és köszi a valaszokat
2009. szept. 15. 10:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!