Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 21 évesen mennyire hülyeség...

Csorsi20 kérdése:

21 évesen mennyire hülyeség gyereket vállalni? Volt, aki ilyen korban vállalt gyereket? Megbántátok? Anyagilag nincs probléma.

Figyelt kérdés
2013. máj. 11. 14:55
 1/8 anonim ***** válasza:
68%

Ha érettnek érzed magad rá, az anyagiak is rendben vannak, mint írod, akkor hajrá!

Van egy ismerős lány, ő tudatosan vállalt ennyi idősen, náluk is megvolt rá a pénz, a lány már 16 éves kora óta dolgozott, mert levelezőn tanult, a párjának is volt pénze.

2013. máj. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%

Ha te/ti szeretnétek és a feltételek is adottak akkor miért ne?

Én 20 évesen szültem és életem egyik legjobb döntése volt.Már 15 éves a fiam és nagyon jó kapcsolatunk van. Én csak biztatni tudlak!!!!

2013. máj. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
68%

Szia!

21 éves vagyok! Állapotos :)

Tudatosan vállaltuk a picit. Én már nagyon késznek éreztem rá magam. A páromnak kicsit több idő kellett. De türelmesen vártam. Aztán amikor elkezdtünk próbálkozni, sajnos volt pár sikertelen hónapunk. (fél év) Aztán nagy meglepetésünkre pozitiv lett a teszt. Azóta én vagyok a világ legboldogabb embere! :) Soha nem fogom megbánni!!

Ha késznek érzitek magatokat rá, akkor nem lehet akadály. Szerintem! :)

18+2 hetes kismami :)

2013. máj. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
61%

az pozitív, ha anyagilag biztos helyre érkezik a baba. de én nem vállaltam volna 21 évesen gyereket. egyébként is egyetemre jártam, karriert szerettem volna, utazgatni, élvezni a párommal a szabad életet. egy gyerek hatalmas kötöttség és felelősség.

természetesen később majd mindenképpen szeretnék szülni, de előtte rendesen felkészülök rá. az élettapasztalat nagyon sokat számít. sokkal többet tudsz adni a gyerekednek ha világlátott, érett ember vagy.

2013. máj. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem ha anyagilag minden megvan és mindketten nagyon szeretnétek kétségek nélkül, akkor miért ne? Én 22 vagyok, de még egy pár évig nem tudom elképzelni, hogy babám legyen, de nekem még a körülmények sem adottak.
2013. máj. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
24%
21 voltam mikor született a fiam,bár mi nem terveztük,voltak nehéz időszakok de nagyon szeretjük abszolút nem bánjuk,ha már mindketten szeretnétek hajrá :) 23L
2013. máj. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Én 22 vagyok, 4 hónapos babás :) tervezett volt, mi is másfél éve vártunk rá, csak dolgoznom kellett, hogy meglegyenek a támogatások és próbálkozhassunk. Az alapdiplomát nappalit, a mestert most levelezőn csinálom. Szerintem, ha nagyon vágyik rá egy pár, megtalálja mindennek a módját, a megoldást :) De vannak olyanok is, akiknek hirtelen jött és ők is jól megoldották az új helyzetet :) Embere válogatja, ki hogy csinálja, hogyan oldja meg (éppen úgy, mint az élet minden területén), ezt csak ti tudjátok eldönteni! :)
2013. máj. 12. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

én anyukám 21 évesen szülte a nővéremet, és majdnem minden ismerősöm anyukájának 20-25 éves kora között volt az első gyermeke. :)


ma már szinte kötelező tovább tanulni vagy képzésekre járni, ezért egyre megszokottabb, hogy nem vállalnak ennyi idősen gyereket.

2013. nov. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!