Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5. napja késik, a mai tesztem...

5. napja késik, a mai tesztem (reggeli) negativ. Lehetséges hogy mégis kisbabát várok? Van akinek szintén nem mutatta ki a tesz csak késöbb?

Figyelt kérdés
Eddig szabályos 28-29 naposak voltak a cuklusaim,ezért is nem értem mi lehet a késés oka. Szeretnénk kisbabát,de nem tudom ez mennyire valószínü 5db negativ teszt mellett...
2013. máj. 12. 08:58
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Egy márkával teszteltél? Nem lehet hogy rossz volt a teszt? Vagy lehet, azért késik, mert felfáztál, vagy már annyira rágörcsöltél. Esetleg nem szedtél mostanában erős gyógyszert? Szerintem látogasd meg a dokid, ha nem jön meg pár nap múlva!!Szorítok!
2013. máj. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Nekem késett,teszt negativ lett,és meg is jött........aztán mégis 14 hetes vagyok....;)
2013. máj. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Nem szedtem semmilyen gyógyszert...nem vagyok felfázva...és max de nagyon max 2 napott késett néha-néha.

Egyfajta tesztet használtam,mártogatósat(25ös).De hogy mind az 5 rossz legyen???

Ha egy hét késés után sem jön meg elhasználom az egy normális ClarBlue 25ös tesztem,de igy is úgy is doki lesz a vége,mert szerintem ez nem normális.

Nem görcsöltem rá szerintem,úgy vagyok vele hogy jön amikor jönnie kell,perszer azért napi szintem foglalkoztat a dolog igy hogy nem jött meg...


Második válaszoló a Te eseted nagyon érdekes! :) Bárcsak én is babát várnék.... :)

2013. máj. 12. 13:45
 4/19 A kérdező kommentje:
jaa és még annyi hogy én menszesz elött mindig nagyon görcsölök...Most is vannak néha görcseim de jóval enyhébbek és átváltanak hasszurkálássá,aztán megint enhye görcsök, valamint fehér folyásom van. A mellem az nem feszül,nem érzékeny...
2013. máj. 12. 13:59
 5/19 anonim válasza:
De jó, hogy megtaláltam ezt a kérdést, mert nekem sem jön meg és a 3. teszt is negatív! 1 éve hagytam abba a gyógyszert és rendesen megjött február 3-ig. Utána még egyszer nagy késéssel és azóta semmi. 2-3 napja van valami pici barnás és fehér folyás nekem is volt, de inkább a felfázás miatt (szerintem), meg beteg is voltam. De nincs rosszullét, mellfeszülés stb...semmi. Annyi viszont történt, hogy hangulatingadozás, levertség, idegesség, stressz, rossz közérzet... Holnap megyek dokihoz. Mi még nem álltunk rá a babaprojektre, de ha mégis jön, örülnénk neki. Attól tartok csak, hogy ha mégis terhes vagyok: dohányozgatok és azért volt az elmúlt hónapokban pár borozgatós este, stressz is. De inkább a cigi miatt, mert le akarom tenni, ahogy teherbe esek! A baba az első!
2013. máj. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Szóval akkor Ti még nem tervezitek a babát,de lehet mégis összejött :) Neked mikor volt meg utoljára?

Majd írd meg mi volt az orvosnál!

Nekem nincs émelygés,hányinger vagy hangulatingadozás...csak a hasam fura.Néha kimondottan úgy érzem hogy szorít a nadrágom,nem bírom elviselni a hasamon,mindig lejebb kell tolnom.

Na de én nem adok az ilyen tünetekre,ezek szinte akarmitöl lehetnek. Én majd csak akkor örülök ha 2 csíkot látok,vagy az Orvos erösiti meg... (Bocsi az ékezetekért,de nem magyar a billentyüzetem...)

2013. máj. 12. 15:49
 7/19 anonim ***** válasza:

Első voltam.

Ha internetről rendelted és már pl: lejár a szavatossága, akkor lehet rossz mind az öt. Kívánom, hogy baba legyen a háttérben:) Most én is izgulok hogy hét vége felé pozitív legyen a tesztem! Majd írd meg hogy alakult!!:)

2013. máj. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Igen,netröl rendeltem,de 2015 a szav.ideje...

Akkor most együtt izgulhatunk a + tesztért.

Majd írd meg mi lett az eredmény :)

2013. máj. 12. 16:55
 9/19 anonim ***** válasza:

Mindenképp megírom majd!!:)

A tesztre visszatérve kaptam korházban dolgozó ismerősömtől olyat amit az orvosok is használnak vagy 3 db-ot és annyira szar volt hogy még a kontrolcsík sem jött ki pedig ő azt mondta ez 100%os-an megbízható!!:D Hát én rendesen pofán röhögtem :D :D

2013. máj. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

:D az szupi ha a kontrollcsík sem jön ki rajta :D Gondolom ök is ezt a mártogatós kis vékony tesztcsíkot használják,ami nekem is van.Neten be lehet szerezni,olcsó is és sok van belöle...

Drukkolok Neked! Régóta próbálkoztok?

2013. máj. 12. 17:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!