Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van esély rá, hogy teherbe estem?

Van esély rá, hogy teherbe estem?

Figyelt kérdés
Április 18-án volt meg a menzeszem. Május 11-én együtt voltam a párommal védekezés nélkül. Utána két napig szúrt a hasam, talán azért, mert a menstruációm két nappal a vártnál hamarabb jött meg máj. 13-án. Létezhet, hogy mégis teherbe estem? Elvileg, ahogy olvastam most járhatnák a beágyazódásnál.

2013. máj. 17. 10:51
 1/9 anonim ***** válasza:

szerintem kizárt. szinte, mert persze a pakliban benne van.

ha szeretnél babát, ciklus közepén legyetek együtt, ha nem, húzzatok gumit!

2013. máj. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Két napja pedig véres a zsepim, ha fújom az orrom és sokat járok wc-re. Tudom ez másnak a jele is lehet.

Igazából nem lenne gond egy baba.

2013. máj. 17. 11:01
 3/9 anonim ***** válasza:
hát kb. még be se ágyazódott, ha baba, szóval semmi köze hozzá az orrodnak és a sok pisinek. mondom, szerintem nem vagy terhes, DE ha meg szeretnél erről bizonyosodni, kb. 1 hét múlva tesztelj egyet.
2013. máj. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Oké, köszönöm a válaszodat!
2013. máj. 17. 11:05
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem még túl koraiak lennének a tünetek.

De azért szurkolok!

2013. máj. 18. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
3-4 napja enyhe szurkállást érzek a méhemben, ma pedig a második napja, hogy fáradtan ébredtem. Most pedig enyhe barna folyásom volt. Szerintetek
2013. máj. 26. 16:29
 7/9 A kérdező kommentje:
?
2013. máj. 26. 16:29
 8/9 anonim válasza:
Ha bizonytalan vagy tesztelj!!
2013. máj. 27. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyszerű vegyél egy tesztet,és csináld meg!!!!
2013. máj. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!