Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti milyen terhessegi tuneteket...

Ti milyen terhessegi tuneteket ereztetek? 6 napja kesik,2 nappal ezelott clear blue digital-al 'pregnant 2-3 wks' teszteltem, reggeli nem elso pisibol.

Figyelt kérdés

Azonkivul, h a mellbimbom sotetebb szinu lett mint szokott es eszmeletlenul szaraz a kezem, neha hasszurka mas tunetem nincsen. Nem gorcsolok, nincs hanyingerem, kivanosnak sem mondhatnam magam. (kez szarazsag az elso terhessegemnel is volt). Annyira felek volt 3 vetelesem mar, 2ot mutettel fejeztek be. Tudom h progi szintem alacsony, nem sokkal de az also hatarertek alatt van, mert elmult honapban rengeteg vizsgalaton voltam. Orvoshoz csak csutortokon jutok el. Ugye addig nem lesz baj?????

Mit javasoltok???


2013. máj. 18. 00:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lesz gond, csak ne idegeskedj, mert az viszont tényleg nem tesz jót. Gratula a babóhóz!
2013. máj. 18. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az nem baj, ha nincs tüneted, de ha tudod, hogy alacsony a progi szinted ne várj csütörtökig, holnap keress egy dokit.
2013. máj. 18. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A baj h hetvege van itt, csak hetfon tudok menni. Akkor berontok a rendelobe, idopont nelkul... az meg 2 nap. remelem nem lesz baj addig.
2013. máj. 18. 01:23
 4/4 anonim ***** válasza:
Én az első terhességemnél már a nem várt napja előtt kb. 1 héten szörnyen voltam, hányinger, hőhullámok, undor, kívánás, szédülés, hasfájás, mell fájás, minden tünetem meg volt amiről csak álmodni lehet. Hát aztán 5. héten el is vetéltem. Szerencsére még pici volt és szépen kitisztult. Na a második terhességemmel 14 hetes pocakban, na vele semmi tünetem nem volt. Nem is értettem miért késik a mensim, hisz nem vagyok terhes, hát még is terhes voltam. :D Aztán 7 hetesen picike vérzésem volt, akkor kaptam Duphastront és el is múlt a vérzésem, és icike picike rosszullétek akkor kezdődtek. Nem kell aggódni, mert hétfőig tutira ki kell bírnia, ha nem akkor gyógyszerrel sem bírta volna ki. Amit mindig javasolnak, pihenés, ha fel hívod a kórházat ott is csak ezt azt az egyet tudják mondani. Ha esetleg görcsölgetne a hasad akkor lehet Magnéziumot be venni. Amúgy meg ne aggódj, mert nem lesz semmi baja!
2013. máj. 18. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!