Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Előfordulhat, hogy teljesen...

Előfordulhat, hogy teljesen normálisan megjött már háromszor is a vérzés az aktus után és mégis terhes valaki? És miből lehet észrevenni, ha az?

Figyelt kérdés
Bár a barátom nem élvezett el, és pont két nap múlva kellett megjönnie a vérzésemnek, amikor lefeküdtünk. Mekkora lehet az esélye hogy terhes vagyok?
2007. szept. 18. 19:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
egy teszt és máris megtudod ,hogy terhes vagy-e.a jelek pedig álltalában:émelygés,hányinger,hányás,hasmenés,fáradság,aluszékonyság
2007. szept. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tuti nem vagy terhes, de csinálj egy tesztet, hogy megnyugodj.
2007. szept. 19. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
51%

nekem gyanús, hogy már kb. két hónapja írogatod be folyamatosan ezt a kérdést. Miért nem vagy képes venni egy pár száz forintos tesztet? Vagy olyan sok a 300 forint a nőgyógyászra? Ne félj, anyunak nem fogja elmondani, hogy ott voltál!

Ha tévedtem, és nem te írogatsz be folyamatosan, akkor mindent visszavonok és ne haragudj! Csak már kezd unalmas lenni, sok erre vonatkozó hasonló kérdés!

2007. szept. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha szexuális életet élsz, még védekezés mellet is esély van a teherbe esésre. A teszt sem mindig ad tuti eredményt, 10 esetből 7-ben téves adatot közöl. Menj el inkább dokihoz, az a biztos.
2007. szept. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!