Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi az esélye, hogy terhes...

Mennyi az esélye, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

E hónap 10-én a párommal kipróbáltuk, hogy milyen gumi nélkül csinálni (kb. 1-2 perc volt. betette, kihúzta, megtörölte, és vissza). Ez az aktus legelején volt, utána orálisan folytattuk, majd elment lezuhanyozni. 2 órával később ismét úgy szeretkeztünk, mint először.

A mai napon (19-én)kicsit hányingerem volt, de nem reggel, hanem most délután. Hasam nem szúr, nem görcsöl, a mellem egy nagyon picit szúr, de csak akkor, ha megnyomom (a menzeszemnek 24 és 28 között kell megjönnie, de mindig késik 3-4 napot).

Szerintetek:

- teherbe eshettem ennyitől?

- maradhatott sperma a húgycsőben?

- ha terhes vagyok mikor fognak először jelentkezni az első tünetek, és mik lesznek azok?

- van olyan jel vagy tünet ami alapján még a menzesz elmaradása előtt megtudhatom, hogy terhes vagyok e?

Az értelmes válaszokat előre is nagyon szépen köszönöm!

21/L



2013. máj. 19. 13:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
67%
21 évesen ugye ezek nem komoly kérdések?
2013. máj. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Be vagyok pánikolva, és mindent tudni szeretnék
2013. máj. 19. 14:19
 3/11 anonim ***** válasza:

Korban már nem, de agyilag még itt tartasz, ajánlomm olvasgatásra:

[link]

2013. máj. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
IGEN, lehetsz terhes. Mivel 10-én történt az aktus és neked 24-28.-a között kell megjönnie, tökéletesen eltaláltátok a termékeny időszakot, amikor a legtöbb esélyed van a teherbeesésre. A helyzeten csak annyi segít, hogy nem élvezett beléd, ezért maximum előnedvről beszélhetünk. Az előnedvben is lehetnek megtermékenyítésre képes spermiumok, a Pearl Index szerint 1 évben 100 nőből 35 esik teherbe emellett a védekezési mód mellett. Vannak olyanok, akiknél évekig működik a módszer, azonban olyan párok is, akiknél elsőre besikerül a gyerkőc. Hiába várod a tüneteket, jóval később fognak jelentkezni, ha valóban terhes vagy. Az aktus után várj 14 napot, majd végezz el egy terhességi tesztet reggeli első pisiből. Ha negatív, kicsit megnyugodhatsz. Majd várj 21 napot, tesztelj újra-ugyanígy. Ha az is negatív, fellélegezhetsz, ugyanis az már 99%-ra kimutatná, ha terhes lennél. Máskor pedig ne kísérletezzetek, ugyanis addig jár a korsó a kútra... :)
2013. máj. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Jéééééééé.... :D dettó ugyanebben a cipőben járok én is :D. Még a ciklusunk is kb. egybe esik :D. Szóval akkor kiváncsi melyikünknek mi jön be :)...
2013. máj. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
2013. máj. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Utolsó előtti

Reméljük nem a gólya :)

2013. máj. 23. 19:43
 8/11 anonim válasza:
cica. neked a barátod a húgycsövedbe dugja be a farkát? az ciki. mi általában a hüvelyembe szoktuk. tudod ez a kettő két külön dolog. szóval maximum a hüvelyedben maradhatott spermium, nem pedig a húgycsőben.
2013. máj. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem az én húgycsövemben te nagyon okos, hanem az övében!
2013. máj. 23. 20:51
 10/11 anonim ***** válasza:
jé de lüke. Mi újság? Nekem az eddigi tesztem negatív, de szerintem még korai volt. Mindenesetre azért jó, hogy nem pozitív :). A hasonló cipő voltam.
2013. máj. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!