Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terheségere utalhalt petefésze...

Jennifer012 kérdése:

Terheségere utalhalt petefészek szurkálás és a hasam alatt kis görcsölések? Nem vészes a szurkálás se meg a görcsök sem! A mestruácim elöjele nem lehet mert 1,5 hete mult el! Probálkozásunk 4honapjába vagyunk!

Figyelt kérdés
2013. máj. 19. 19:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ha 1,5 hete múlt el még peteérésed sem nagyon volt. Hogy lehetne terhesség?
2013. máj. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Gondolom mert sokat halottam hogy megjön a meszesz az elsö honapba csak azért
2013. máj. 19. 19:21
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor csinálj egy tesztet. Akkor majd meg tudod. De szerintem nagyon ritka az ilyen eset.
2013. máj. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A szurkálás lehet beágyazódás jele is,de lehet mástól is.Nekem a petepészekcisztától is voltak ilyen tüneteim.Tehességhez szerintem még nagyon korán lenne de ki tudja
2013. máj. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Petefészek cisztám nekem is volt nem is olyan rég.de ez egészen más szurkálás ugy mond!2nappal ezelött nehezett emeltem és beszurt nagyon és folyamatosan de az se volt vészes csak folyamatosan!
2013. máj. 20. 11:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!