Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akinél kiderült, mi okozta a...

Akinél kiderült, mi okozta a vetélést, magzatelhalást? Milyen vizsgálatokat érdemes elvégeztetni? Hormont néztek és progi hiány igazolt, de elhalt a babám a 9. héten úgy, hogy ovuláció után utrot szedtem. Trombofília negatív.

Figyelt kérdés
2013. máj. 22. 12:01
 1/5 sumergo ***** válasza:
100%
Immunológiai és genetikai kivizsgálás esetleg segíthet, de ha az első eset volt, akkor nem biztos, h már érdemes vizsgáltatni. Sajnos vannak életképtelen magzatok, a természet szelektál. :-(
2013. máj. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem sem érdemes megcsináltatni, én is jártam így aztán vérvételre kellett menni, de nem tudták végül megmondani mi lehetett a baj.A dokim még azt is mondta, hogy a patológiai papírt se vegyem fel, ha nekem úgy könnyebb lelkileg, abban benne lett volna, hogy kisfiú, vagy kislány lett volna.

Koncentráljatok a következő babára, sok sikert hozzá!

2013. máj. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

nálam sem derült ki, vér vizelet nőgyógyászati vizsgálaton voltam mindent tökéletesnek találtak. Van egy egészséges kislányom utána volt sajnos vetélésem. Bízok benne nem fog mégegyszer előfordulni, várom a következő babát. 2 ismerősömnek is egészséges gyerek születése után volt 1-1 vetélése utána egészséges gyermekük született.

Fel a fejjel! Ezt elfelejteni, várni a következőt pozitívan!

2013. máj. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Az elhalás 3 hónapja történt és most ismét pozitívat teszteltem. Nem tudom szedjem-e az utrot vagy használjak természetes progeszteron tartalmú krémet? Az utroban elveszett a bizalmam.
2013. máj. 22. 15:40
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem fél éve volt elhalásom a 9. héten.másfél hónapja néztek pajzsmirigy hormonokat és alulműködésem van.Az orvos szerint ez volt a baj.Pont a 9-10. hét a kritikus az orvosom szerint.Ezt kivizsgáltathatod,bár egyáltalán nem biztos ,hogy ez volt a baj.a házi orvos is írhat beutalót pajzsmirigy hormonra. A TSH értéket kell nézni,annak 1 és 2 között kell lenni,ha kicsit magasabb az még elmegy . Nekem 4 volt aztán már 5,7 ,arra már gyógyszert írnak.

Ha javasolhatom,ha esetleg az értéked nem lesz jó,akkor endokrinológusnak vidd el az eredményt,mert a házi orvos még a 4es értéket is jónak tartja,de a babához az már rengeteg és ehhez ő nem ért úgy mint egy szakértő!

2013. máj. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!