Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ugye nem lehetek terhes?

Ugye nem lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Előre szólok, hogy tudom, hogy nagyon buta kérdést fogok most feltenni, de bevagyok parázva, szóval légyszi, aki vicces kedvében van, az most inkább menjen és olvasson valami jó vicckönyvet és ne ide kommenteljen, aki meg van olyan segítőkész, és nem néz totálisan hülyének, annak a segítségét megköszönném! :) na szóval, az van, hogy a barátommal 2és fél hónapja vagyunk együtt, 17 éves vagyok, és még nem feküdtünk le sose, szűz vagyok még. Viszont már megujjazott, meg csináltunk már dolgokat, de sose szeretkeztünk.. Viszont a havim már késik, több mint egy hónapja. Ugye sehogy se lehetek terhes, csak akkor, ha lefeküdtünk egymással? Volt egyszer-kétszer hogy mikor én kényeztettem, akkor elment, de utána megmosta a kezét, és úgy ujjazott meg.. Így se lehetek terhes, ugye? Kicsit aggódom hogy miért késik már ilyen régóta... És nem vagyok túl tapasztalt e téren... :S Tényleg köszönöm a segítőkész válaszokat!
2013. máj. 25. 08:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem került a hüvelyedbe ondó akkor nem lehetsz terhes. De ha pl. ondós ujjal nyúltál a hüvelyedbe akkor van rá esély. Ha aggódsz akkor vegyél tesztet, Rossmann-ban 400 ft-ért lehet már venni.
2013. máj. 25. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem,
2013. máj. 25. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

nem. hacsak a "csináltunk már dolgokatban" nem volt olyan, hogy mondjuk rajtad landolt az ondó, épp azon a tájékon, de még úgy is minimális a valószínűsége, enélkül meg kizárt, ha tényleg odafigyeltetek és mindig kezet mosott, stb. a lényeg, ahogy az első is írta, h ne kerüljön ondó a hüvelyedbe. ez két módon lehetséges 1. behatolás, 2. kívülről érintkezik a nemi szerveddel (rádfolyik, belefekszel, nekidörzsölöd, stb). utóbbinál azért nagyon "pechesnek" kell lenni, de sajnos benne van a pakliban, h még így is teherbe eshetsz


remélem, tudtam segíteni :)

2013. máj. 25. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
16%
inkább vegyél elő egy könyvet és olvasd el hogyan "készül" a baba...ne nekünk ajánlgasd a vicckönyveket :D
2013. máj. 25. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azért ha egy hónapja késik az elég sok idő, de terhes biztos nem vagy. De hogy megnyugodj vegyél egy tesztet,és mivel megnyugszol lehet,hogy "azonnal" meg is fog jönni.
2013. máj. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ennyi idősen nekem is volt,olyan hogy egy hónap kimaradt és nem jött meg.Szerintem nem vagy terhes,nyugi!!
2013. máj. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!