Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egyedi eset, hogy 18 évesen...

Egyedi eset, hogy 18 évesen már kisbabát szeretnék? De már vagy 2 éve.32 éves a barátom és több, mint 1 éve vagyunk együtt. Már nagyon sokszor szóba került a dolog.

Figyelt kérdés
A párom is nagyon szeretné, de azt mondja, hogy nem akarja "elrontani" ezzel a fiatalságomat, bulizzam ki magam. Nem vagyok nagy bulizós típus, és inkább babázni szeretnék már:(
2009. okt. 4. 20:30
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
82%

Szia!


Nem egyedi az eseted! 18 éves , mostmár papíron is önálló, felnőtt személy vagy. Nagyon szép dolog az anyaság :) Nem elvenni szeretném a kedvedet, csak azért tudnod kell, hogy megvan ennek a felelőssége, és a "lemondása" is. A megszülető babád teljesen felfordítja a megszokott kis életeteket, hozzá kell alkalmazkodni a nap 24 órájában. Éjjel felkelni hozzá, ringatni ha fáj a pocija... és bizony az apák sok esetben tudnak segíteni, de mégis minden rád, ránk anyákra hárul. Ezeket csak azért írtam le, hogy mindenre fel kell készülni a "babázáshoz" :)

2009. okt. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
47%
Tök jó ez a korkülönbség!!! Jaj, szeretlek, kérdező!
2009. okt. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy sok a lemondás, stb, 3 testvérem van:) minimum ennyi gyereket szeretnék én is. Az a baj, hogy a lemondás sem érdekel, nagyon szeretném már. Csak ha belegondolok, hogy még csak érettségi után vagyok, végzettség nélkül, így még GYES-t sem kapnék (azt hiszem), ilyenkor rájövök, hogy sajnos még pár évet várnunk kell:(
2009. okt. 4. 20:47
 4/22 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy tetszik a korkülönbségünk, 2. válaszoló. Elmondod, hogy miért?:)
2009. okt. 4. 20:48
 5/22 anonim ***** válasza:
90%
gúnyolódott, szerintem...(Bár ne lenne igazam..)
2009. okt. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
jah, értem... akkor picit túl naiv voltam:P
2009. okt. 4. 21:03
 7/22 anonim ***** válasza:
66%
tudod, az a baj itt, hogy aki abortusz meg a megtartás közt vacilál azt rögtön lelkesítik, hogy "vetesd el nyugodtan" , aki meg babát szeretne 18 évesen az meg vagy kisebbségi , vagy buta. Elkeserítő. De ne csüggedj, én baba-párti vagyok! :)
2009. okt. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
85%
Gyest kapsz, az nincs munkaviszonyhoz kötve, csak a gyed. De ha nem hiányzik az a pénz, akkor hajrá!
2009. okt. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
81%
Együtt érzek veled. Én is nagyon szeretnék már babát!!! Csak én már 24 vagyok. Jövőre elvileg belevágunk a babaprojektbe, de már nem bírom kivárni....
2009. okt. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
88%

én is hasomló korban voltam mikor nagyon babaát szerettem volna,csak akkor még nagyon suliba jártam.suli abbahagyásával egyben(20 voltam) a gyogyszert is abbahagytam.mondván jön akkor amikor ő szeretne.15 hónapra rá teherbe is estem,és most 22 évesen itt alszik a kiságyba életem szerelme,az 5 hetes kisfiam, és egy pillanatra sem bántam meg hogy feladtam érte a fiatalságnak járó(buli meg ilyenek) dolgokat.mondjuk én sem voltam az a bulizgatós kicsapongó típus.

én csak szurkolni tudok neked,nektek.persze nem mindig leányálom,de kívánom hogy mielőbb éld át te is ezt a csodálatos érzést,az anyaságot.

2009. okt. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!