Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha egymás után több nap is...

Ha egymás után több nap is nagyon halvány pozitív az ovuteszt, akkor nem is ovulálok?

Figyelt kérdés
Kétféle tesztet is kipróbáltam, de amit a leírásban írnak, hogy erősebbnek kell lennie a csíknak, mint a kontroll, az nincs meg.

2013. máj. 28. 19:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Addig sajnos nem.
2013. máj. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Persze, hogy így van. Nekem is halvány több napig (bár én ezért nem tesztelek túl korán), és csak PÉ előtt egy-két nappal lesz erősebb.

Ha ez egy egész ciklus alatt így lenne, hogy sosem tesztelsz pozitívat, akkor lehetne arra gyanakodni, hogy nincs ovud. Bár van akinek pl. nem mutatta ki.

Folytasd délutáni vizeletből, amíg pozitív nem lesz. Szabályos ciklusod van? Hány naposak? MIkor kezdtél el tesztelni (hanyadik cn-n?)

2013. máj. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Szabályos a ciklus (bár nem óramű), 28-29 nap, 5 napig tart. Nyákváltozás megvan, ovus jelek is vannak időnként (enyhe szurkáló fájdalom, mellfeszülés).

orvos is látott, nem mondott semmit, hogy baj lenne.

Hormonvizsgálat is volt, az FSH egy picit alacsonyabb a kelleténél (tehát nagyjából 1,9 amikor 2,2-nek kellene lennie, csak arányaiban).

2013. máj. 29. 08:34
 4/7 A kérdező kommentje:
Ja, és a 10. napon kezdtem tesztelni.
2013. máj. 29. 08:35
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem az elmult 2honapban 17. es 19.napon volt ovum.. Elotte 13-14. Nem tudom mitol valtozhatott, doki rendben talalt mindent. Ciklusom igy 30. 31.napos lett :/ tesztelj tovabb hatha kesobbre csuszott a ped.
2013. máj. 29. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem soha nem voltak pozitív ovutesztjeim annak ellenére, hogy több monitorozott ciklusom volt, és mindegyikben igazoltan volt PÉ.

A hőgörbén gyönyörűen látszott is, nyákváltozás hol volt, hol nem, de az ovu tesztem soha nem volt pozitív.


Ja, és azóta 3 hós a babám :o)

2013. máj. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia!én uganigy vagyok.9dik naptol kezdve csinaltam ovutesztet.2x halvany volt de az sem egymas utan a tobbim semmi. 13dik napon 37 fokos volt a hom de akkor is negatov lett a teszt.amugy nekem sokszor nem szabalyos a ciklusom mert pcos vok de ez akkor is fura. Eloszor arra gondoltam h beagyazofott mert a lazkor emelyges is kezdodott es a 10dik naptol kezdve faj a hasam (meg mindig pedig a 16dik napon vok)uh nem tudom megvmindig h mist volt e peteeres vagy nem.en azt is hallottam h ha mensikor vagy mensi utan vagytokcegxutt nagyobb sponran peteeres eselye.uh lehet ilyenkor elobb ovulalunk;)passz
2015. okt. 25. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!