Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clostilbegyt gyogyszerör mi a...

Jennifer012 kérdése:

Clostilbegyt gyogyszerör mi a tapasztalat? Mennyi idö alatt lettettek terhesek ugy hogy megvolt a tüszötök csak nem 'durrant ki'?

Figyelt kérdés
Napi 2szemet kell szednem majd menszesz 2-dik napjátol

2013. jún. 3. 16:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Szia


Ez a gyógyszer egy lutri. Nekem használt, de sokaknak nem...

Minden orvos máskép szedeti, nem is értem /tudom miért?!


Nekem a 6. orvos szedette úgy mint most neked, hogy a ciklus 2. napjától napi két szemet 5 napig és a második hónapban terhes lettem. Azóta 4 éves a kisfiam és most várom a második babámat mindenféle gyógyszerek nélkül. :)


Drukkolok neked is!


Csinálj ovu tesztet is a ciklusod 11. napjától.. és napi 1 szex szintén a 11. naptól a 18.napig. Nekünk ezt mondta a doki receptnek még...

2013. jún. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a felvilágositást :)

Ovu tesztett még nem csináltam soha igazábol nem is tudom hogy kell:/

Ugy érted a 11dik naptol hogy mikor elmulik a menszesz és azt követöen 11dik naptol 18ig ?

Remélem minél hamarabb teherbe esek mert már ez a 4dik honap sikertelenül mondjuk nm csodálom pé nélkül :(

2013. jún. 3. 17:39
 3/16 A kérdező kommentje:

Gratulálok a babákhoz :)

Smugy sokat olvastam h nagy részbe aki szedte ezt a gyogyszert fiut szült. Ez most a gyogyszer befolyásolja vagy csak véletlenül sikerült igy ?!

2013. jún. 3. 17:42
 4/16 anonim ***** válasza:
És miért nincs peteérésed?
2013. jún. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
A tüszök nem durranak ki ezáltal ugy mond nem tudnak kiszabadulni a pé-m....
2013. jún. 3. 19:48
 6/16 anonim ***** válasza:
szia! én nekem anno az első hónapban össze jött a baba a closty val a 3. naptól 2*1 et szedtem sajnos a baba nem maradt meg de az nem a gyógyszer miatt!én holnap kezdem ismé a closty hónapot :) szurkolok neked!
2013. jún. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Na de miért nem. Ez a jelenség a pcos-re jellemző leginkább arra a closty pedig csak árt. 3. napi hormonsorod milyen lett?
2013. jún. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 ketteske ***** válasza:
Én is a 2
2013. jún. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 ketteske ***** válasza:
naptól szedtem napi két szemet és az első hónap sikeres volt. Fiam született. Sztem azért születnek ezzel a módszerrel fiúk,mert ovutesztezünk közben és pont középidőben fogannak meg így a babàk. Sok sikert!
2013. jún. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Nem mondta a doki hogy pcos vagyok meg én ugy tudom azoknak van akik 'ducik' én meg 59kg vagyok sztem ez a suly nem olyan sok !
2013. jún. 4. 08:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!