Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Babát szeretnék, mire figyeljek?

Babát szeretnék, mire figyeljek?

Figyelt kérdés
már majd egy éve nem szedek gyógyszert, 2hónapja cigizem rendszerességgel, de pár napja csak napi 5-6 szál cigit szívok,(de már leszokóban vagyok.)mennyi idő kell, ezek leszokásáról, hogy belevágjunk a babába? akiknek meg úgy lett babájuk hogy cigiztek rendszeresen, azoknak mázliból lett egésszéges? segítsetek, nagyon szeretnék babyt, főként egészségeset!!!
2007. szept. 21. 01:58
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

ha csak két hónapja cigizel rendszerességgel,akkor nem lessz még nehéz abbahagynod.

Ha cigizel,akkor a babád születhet kis sújjal,koraszüle´ssel,le´gze´si problémákkal.(Amikor a mama cigizik,a baba nem vesz "levegöt")Ès ha megszületik,nagy rá az eséj,hogy tényleg nem akar levegöt venni.Nincsen meg a refleksz.Ezt nem csak magamto´l írom,hanem tanultam.

Minden káros szenvede´jedröl szokják le.

Sok vitamin,zöldség,gyümölcs.

2007. szept. 21. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem akár már most azonnal is nekikezdhettek a próbálkozásnak, a dohányzásról leszokni úgysem lehet, csak abbahagyni. De ha nem is régóta cigizel, akkor szerintem ez nem lesz különösebben nagy kaland, nekem 6 év után kellett abbahagynom. Ha a fogantatáskor még dohányzol, az nem árt a babának, azzal van a gond, ha még a terhesség alatt sem hagyja abba valaki. De szerintem kezdd azzal a mai reggelt,hogy eldöntöd, már nem dohányzol, és kész. Annyira nem is nehéz, mint hinné az ember, főleg terhesen, én az elején pl. egyáltalán nem is kívántam (mostmár nagyon hiányzik - 8. hónap vége), szóval ilyenkor a szervezeted is segít ebben.
2007. szept. 21. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!