Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Időn túli pozitív tesztek....

Időn túli pozitív tesztek. Eddig még nem jártam így. Most viszont minden gyártó minden kipróbált tesztje pozitív lett. Ez normális dolog?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy már nagyon sok kérdés volt ezügyben, de nem hagy nyugodni a kérdés s még nem szeretném senkivel sem megbeszélni, hogy pl férjem se élje bele addig magát. arról van szó, hogy múlt hónapban is teszteltem a menstruáció előtt, mert egy picit gyanus volt egy-két dolog és minden tesztem negatív lett (órák múlva is) és utána meg is jött. Most rosszabb...itt vagyok a menses előtt (mellfájdalom, haspuffadás, magas testhő, alhasi fájdalom...) meg a kíváncsiság...Csináltam egy tesztet először negatív...fél óra múlva pozitív. Ezután vettem egy másik tesztet másik gyártótól és egy másfajtát ugyanattól a gyártótól. A másik gyártós és a másfajta is pozitív lett, következetesen fél óra múlva (vastag rózsaszín-pirosas csík). Jelenleg itt vagyok 3 pozitív időn túli teszttel...még van 2 napom...és nagyon kíváncsi vagyok :) meg kell beszélnem valakivel :) Járt így valaki?

2013. jún. 10. 08:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
58%
Én nem jártam így, de úgy tudom, hogy az időn túli eredmény nem számít. Ez rajta is van a teszteken.
2013. jún. 10. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az első tesztemen időn túl látszódott a csík, de irtó halványan. Inkább nem éltem bele magam, de utána 3 nappal teszteltem megint, akkor már időn belül volt halvány és szépen lassan a napok során felerősödött. De olyat még nem hallottam, hogy időn túl erős csík. Pár nap múlva tesztelj még. Egyszerre sok tesztet nincs értelme csinálni, hanem 1 tesztet minden második nap mondjuk.
2013. jún. 10. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Tudom én is, hogy nem kellene feleslegesen tesztelni, de a saját kíváncsiságomat nem könnyítette meg ez a fura helyzet és azért próbáltam ki egy másik tesztet is, ahol azt hittem egyértelműbb lesz a válasz. Kétfajta x-epil volt és a clearblue. A múlthónapban egyik sem váltott át pozitívba 30 perc elteltével, mert mindegyiket összegyűjtve dobtam ki, amikor megjött. Még két napot kell várni....csak nehéz :)
2013. jún. 10. 12:29
 4/13 anonim ***** válasza:
Nekem pont ez a két teszt (xepil és clearblue) mindig pozi lesz időn túl, de baba nincs. Majd írd meg mi lett a dolog vége.
2013. jún. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Mindenképp meg fogom írni :) Tényleg annyira rossz, hogy az ember lánya azt hinné, hogy mivel minden teszt ugyanazon az elven működik, egyforma választ ad...de nem. Rengeteg bejegyzést olvastam már, mindenki arra esküszik, ami neki bejött, csak sajnos ez nem következetesen hozza ugyanazt az eredményt :( Akármi lesz a dolog vége...tanulok belőle :) vagy nem használom többet ezt a két tesztet vagy elhiszem, hogy ha időn túli, még jelenthet jót...vagy többet nem veszek idő előtt tesztet, mert akkor úgy sem fogom kibírni :)
2013. jún. 10. 15:48
 6/13 anonim ***** válasza:
a noveremnek mensi kimaradasa utan is csak idon tuli pozi tesztjei voltak es mar megszuletett a gyonyoru kislanya:) tehat neked sem kell elkeseredned,ebbol meg lehet baba,nehany nap es kiderul
2013. jún. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekem sorba vannak a negatív x-epil tesztjeim,egyik sem lett pozitív se időn belül,se két napra rá!! Ma meg is jött:(
2013. jún. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Olyan jól esnek ezek a biztató gondolatok :) Köszönöm!!!
2013. jún. 10. 22:39
 9/13 A kérdező kommentje:
Ma reggel a digitális clearblue egyértelműen kiírta, hogy pozitív (1-2 hetes). A lilly teszt is pozitív lett fél percen belül :):)
2013. jún. 11. 07:18
 10/13 anonim ***** válasza:
Gratula.:-)
2013. jún. 11. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!