Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lennék? A barátommal...

Terhes lennék? A barátommal 1* berakta gmui nélkül, de nem történt semmi, max fél percet ha bennem volt. Vasárnap lessz egy hete hohy megkelett volna jönnie. A multhonapban is késett 3hetet.

Figyelt kérdés
2008. jún. 20. 15:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
sztem nem lehetsz terhes, viszont érdemes lenne dokihoz menned, hogy ennyire rendszertelenül jön meg
2008. jún. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
nem leszel terhes, ne aggodj!
2008. jún. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
69%

hát persze aki egyetért az nyilván hasznos választ ad..igen érdemes ilyen rendszertelen ciklussal orvoshoz menni, mert később gond lehet, viszont amint egy pénisz a hüvelybe kerül függetlenül attól, hogy ott mennyit tartózkodik lehetséges a terhesség, mert nyilván ha felállt volt rajta előváladék-na az épp elég..

Menj orvoshoz és azt is kérdezd meg, hogy most van e baba!

Nem ciki erre ne is gondolj. És fő a biztonság , aki pedig azt írta, hogy nem lehetsz terhes , remélem nem vállal semmire garanciát, mert ha mégis az lennél akkor gondolom nem nyugtatna meg a válaszuk. Itt nem nyugtatni kell, hanem leírni a lehetőségeket.Na de mindegy. most lepontozhattok,csak nehogy mégis ott legyen egy baba..persze ahhoz peteérés is kell.

2008. jún. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
egyetértek az előttem szólóval. Nem tudom honnan veszik a többiek ilyen biztosan azt, h nem lehetsz az.
2008. jún. 21. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
tegnap estére megjött! azért én sokkal jobban örülök a megnyugtato de mégis tanulságos válaszoknak, mint a letámadó szövegeknek! ilyen helyzetben azért jol esik az embernek ha nyugtatják, és mégis az igazat irják!
2008. jún. 22. 01:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!