Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet, hogy terhes vagyok?...

Lehet, hogy terhes vagyok? Ilyen korán már lehetnek tünetek?

Figyelt kérdés

1 hét múlva kéne megjönnie a menszeszemnek. Pont ovum volt, amikor a párommal együtt voltam és nem védekeztünk, csak megszakításos módszerrel.

Tegnap délelőtt beleharaptam egy péksütibe, de egy pillanat alatt felfordult a gyomrom, nem bírtam lenyelni azt az egy falatot és onnantól kezdve folyamatosan émelyegtem kb 2 órán keresztül. Egyből megfordult a fejemben, h esetleg terhes lehetek, mert nem ettem semmi rosszat, és annyira hirtelen jött a hányinger.

Ma délelött nem volt hányingerem, de nem is volt egészen jól a gyomrom.. Illetve délután óta nagyon érzékeny a mellbimbóm, szinte fáj érintésre. Plusz fel vagyok egy kicsit fújódva has tájékon.

Arra gondoltam, hogy ezek esetleg lehendm amiatt, hogy meg fog jönni, de pl a mellbimbóm nem igen szokott fájni előtte, csak úgy az egész mellem szokott megkeményedni és érzékennyé válni.

A kérdésem az lenne, hogy lehetnek ilyen korán ilyesmi tüneteim? illetve ha holnap reggel csinálok egy tesztet, akkor az kimutathatja a kb 1 hetes terhesseget?

Köszönöm a segítséget!



2013. jún. 12. 19:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen korán nem lehetnek még tüneteid.
2013. jún. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha egy hete volt ovud,akkor nem 1 hanem 3 hetes terhes vagy,mert az utolsó menzesz első napjától számítják a terhességet.a tesztek többsége a a nem várt menzesz első napján már nagy valószínűséggel kimutatják,de előbb nem.Most még nem ágyazódhatott be így nincs hcg,amit ki tudna mutatni.Elviekben ilyenkor még nincs tünet,de sokan mondják,hogy már megérzik ilyenkor.
2013. jún. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Hat nem tudom... Akkor varok a tesztel a mensiig.

Most utana olvastam es ezt talatam :

[link]


Ezekből a tünetekből nekem a legtöbb jelentkezett is már, de arra gondoltM, h lehet csak amiatt, h meg akar jonni. Eeket a tuneteket viszont a fogantatas utani elso hetre irjak ..


Na mindegy. Valahogy megprobalom kivarni azt a par napot a menzeszig.

2013. jún. 12. 21:17
 4/4 anonim ***** válasza:
Kedves elsö ,itt a cáfolat : [link]
2013. jún. 13. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!