Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az orvosom szerint, hátranyúló...

Az orvosom szerint, hátranyúló méhszájam van. milyen lehetőségek vannak, hogy mihamarabb terhes legyek?

Figyelt kérdés
2007. szept. 21. 19:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Az unokatestvéremnek is hátranyúló méhszája van. Az orvosook mindenféle rosszal "fenyegették", hogy nem lehet gyereke...stb., de összejött neki mégis. Tehát neked is lehet babád. Talán többet kell picit próbálkoznotok. Egyél magzatvédő vitamint a tervezett terhesség előtt már egy hónappal kezdd el, de ha azt nem is, folsavat mindenképpen szerintem. És ne add fel. Legyetek sokat együtt! :)
2007. szept. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A testvéremnek is ez volt a problémája ill.nem is probléma,hiszen már két kislánya van!Élj egészségesen és szeressétek egymást!Sikerülni fog hamarabb mint hinnéd!
2007. szept. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az orvosod nem javasolt bizonyos pózokat? Én úgy emlékszem, mintha ilyenkor jó, ha úgy csináljátok, hogy a párod mögötted van, te meg hason vagy, vagy térdelsz.
2007. szept. 24. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőmnek is ilyen problémája volt, az első gyermek előtt ijesztgették hogy nagyon nehezen fog teherbe esni. Azóta van 2 nagylánya az első férjétől , egy kisfia és egy kislánya a második férjétől , és lehetett volna már egy ötödik gyerkőc is de nem vállalták mert még túl kicsi a 3-4.gyermek. De ha 2 évvel később jön, akkor minden feltétel nélkül bevállalják. Úgyhogy én a helyedben nem lennék elkeseredve!
2007. szept. 26. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
58%

Nekem is hátrahajló méhem van...egy kicsit, állítólag és ma reggel teszteltem....és pozitív lett ! :)

Az tény, hogy ilyenkor minél közelebb jut a pénisz a méhnyakhoz, akkor jobban fel tud jutni a spermium...Hátulról ajánlom...és utána hasra feküdni, ha már meg volt az aktus, hogy előre nyomódjun a hasfallal...aztán utána kicsit gyertyába "helyre rázni" a fiúkat, és 5-10 perc után menni csak ki a mosdóba lefürödni ! :)Elsőre összejött ezzel a módszerrel, és jó meghatározni a félidőt ! :)

2008. júl. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
58%
Nekem is hátranúló méhem van, én már bele is nyugodtam, h nekem nehezen fog összejönni, Első alkalommal összejött, szerintem azért mert nem görcsöltem:)
2009. aug. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!