Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most sem jött össze, vagy még...

Most sem jött össze, vagy még korai volt a tesztelés?

Figyelt kérdés
Ma van a -nem kellene megjönnie- menstruációs napom. Reggel csináltam egy tesztet, ami negatív lett. El vagyok keseredve, mert azt hittem hogy most összejött. Magas az ébredési hőm, fáj a mellbimbóm, feszülnek a melleim, fel vagyok fújódva. Szerintetek ne kergessek hiú ábrándokat, vagy van némi esély mégis a terhességre?
2007. szept. 22. 07:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem még van esélyed... Van olyan ismerősöm akinek az összes tesztje negatív lett, aztán elment orvoshoz és kiderült hogy 3 hónapos terhes... :) Szerinem pár nap múlva csinálj még egyet, aztán menj el orvoshoz! Sok sikert! :)
2007. szept. 22. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Picit legyél türelmes,bár tudom hogy nehéz!Egy pár nap múlva csinálj mégegy tesztet,lehet hogy még nagyon alacsony a HCG-d,igy nem mutatja ki a teszt.Attól még lehetsz terhes!Sok sikert!:D
2007. szept. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem a teherbeesés után 14 nappal még megjött a menstruációm, másabb volt a színe, rövidebb volt, de megjött,bár akkor csináltam egy tesztet ami negatív lett. A hónap végén, majdnem egy hónapra a teherbeesés után lett pozitív a teszt.A teherbeesés dátuma pedig biztos volt.
2007. szept. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!