Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha most szinte ugyanolyan...

Ha most szinte ugyanolyan színű a második csík az ovuteszten mint a kontroll, akkor ezután lesz még ovulációm?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert reggel arra ébredtem, hogy érzem azt a deréktáji fájdalmat, amit ovulációkor szoktam, sőt még most is.Nektek előtte is szokott fájdogálni vagy csak amikor ovuláltok? Ha este együtt vagyunk az jó ha babát szeretnénk?
2009. okt. 13. 12:40
 1/1 anonim válasza:
Az ovuteszt akkor pozitív, ha a tesztcsík épp olyan sötét vagy sötétebb, mint a kontroll. Ha pozitív a teszted, utána 24-48 órával van a peteérés, vagyis szexelni baba érdekében az első pozitív ovu napon és a következőn kell. (Nálam bejött, 8. hétben vagyok.)
2009. okt. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!