Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kisfiú vagy kislány?

Kisfiú vagy kislány?

Figyelt kérdés

[link]

ezekkel az együttlétekkel,kislányra vagy kisfiúra lehetne jobban számítani szerintetek?tipp?


2013. jún. 24. 11:36
 1/6 anonim ***** válasza:

Kihagytál a mérésből két napot, pont aminek segítségével be lehetne lőni viszonylag pontosan a peteérés helyét, szóval totális passz. Főleg, hogy a legújabb kutatások értelmében a petesejt is "választ", szóval lehet hogy az ovu. környékén van az együttlét és mégis lányod lesz.


Egyébként teszteltél már pozitívat?

2013. jún. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
még nem,várok 2-3 napot,de bizakodó vagyok a görbém láttán:)
2013. jún. 24. 11:56
 3/6 anonim ***** válasza:

A görbe csak annyit mutat, hogy megvolt az ovu, hogy megtermékenyültél-e az nem látszik rajta.

Egyébként a nyák alapján saccra a 11. dpo-n lehetsz.

2013. jún. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
én is így gondolom:)az szeretkezés időzítéséből lehet saccolni,hogy kisfiú vagy kislány lenne?a párom dohányzik,de most olyan fura a gyomrom h. a szagától is öklendezhetnékem van,és a kiskutyám illatától is:/
2013. jún. 24. 12:09
 5/6 anonim ***** válasza:

Elvileg az x kromoszómásak lassabbak de hosszabb életűek, az y-osak meg fürgébbek, de nem bírják olyan sokig.

Gyakorlatilag valószínűleg ennél azért bonyolultabb a helyzet, szóval nem igazán lehet megmondani. :)

A szagérzékenység jó jel, nálam mindhárom terhességnél ez volt az egyik legelső jel, és valóban, még a vérzés esedékessége előtt jó pár nappal. (Második babánál emiatt teszteltem)

2013. jún. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hát remélem jót jelent:) azóta is tart a hányinger,meg a frucsaság:/
2013. jún. 24. 12:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!