Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit tegyek, hogy ne akarjam...

Mit tegyek, hogy ne akarjam görcsösen a második babát is?

Figyelt kérdés
Az első baba borzasztó nehezen 4 év után jött össze. Szeretnénk kistestvért és nem szeretnénk nagy korkülönbséget. Félek hogy most is évekbe telik mire összejön.

2013. jún. 25. 13:48
 1/7 anonim ***** válasza:

hát az egyszer sem biztos h a második is ennyire nehezen jön össze

am ne védekezz csak élvezd a sexet

felejtsd el h a ciklusod h mükszik, ne számolgass, ne tesztelgess stb....

2013. jún. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Kerria ***** válasza:

Utazzatok el egy kellemes hétvégére (már ha van aki vigyázzon a gyerkőcre) és élvezzétek minden percét :)


Ne a babára összpontosíts, hanem Magadra és a Párodra.


Mi 9 hónapot vártunk az első babánk megfogantatására, majd a második elsőre összejött. Neked is hasonlót kívánok :)

2013. jún. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mintha en irtam volna ki a kerdest, nagyon megertelek. Elso baba 3 ev utan jott ossze, amint lehetett, gyorsan nekirugaszkodtunk a kistesonak, (1 eves volt akkor a lanyom) en is attol feltem, hogy sokaig fog tartani, es nem akartam nagy korkulonbseget. Egybol terhes lettem, majd elveteltem. Par honap utan ujraprobalkozas, ujra elsore baba, ujra veteles. Ha igy haladunk, tenyleg nagy lesz a korkulonbseg, ha egyaltalan lesz valaha kisteso.

Nektek inszemes/lombikos volt az elso?

Sokat lehet hallani, hogy a masodik gyorsan jon (mint nekunk), csak nagyon oda kell figyelni a megfogant picurra, nehogy elmenjen.

2013. jún. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az azért nem mindegy miért kellett 4 év az elsőhöz? mi volt a probléma? (több évnél nincs olyan hogy minden ok) Természetes úton sikerült?

Mi is épp 4 évnél tartunk viszont azt érzem hogy a második ugy fog összejönni hogy nem is számitok rá. Ebben épp olyan biztos vagyok ahogy előre tudtam hogy meg fogunk kinlódni az elsőért, bár azt azért nem gondoltam hogy ennyi év lesz és hogy spontán egyáltalán nem sikerül.:( Nagyon kevés az az eset ahol az az igazi probléma hogy rágörcsöl, egy lobik vagy inszem alatt is aza két hét amig kideül hogy siekrült-e csak arról szól egy nőnél hogy izgul hogy sikerül-e, mégis rengeteg sikerül. De ez igaz természetes úton is, tudok olyat aki abban a hónapban is épp ugy rágörcsölt mint az elötte lévő több hónapban mégis éppen sikerült. Én ebből a 4 évből másfél évig tényleg nem törödtem vele, lettek más terveink védekezni nem vdekeztünk emrt vicces lett volna 2,5 év sikertelenség után, nem néztem a ciklusomat nem néztem mikor legyünk együtt, mindenki mondta hogy na majd most mivel nem ezen kattogok, mégsem sikerült....

2013. jún. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Próbálj arra gondolni, hogy már van egy gyereked, és mekkora boldogságot hozott az életetekbe! Tudom, hogy könnyű azt mondani, hogy ne görcsölj rá, de tényleg fontos lenne, hogy ne stresszelj ez miatt.

Nekünk az első tíz hónap után jött össze, a második pedig elsőre.

Kezdjétek a gyerekprojektet lazábban. Nagyjból lehet tudni az ovuláció időpontját hőmérőzés és ovu teszt nélkül is, akkor próbljatok együtt lenni, de kezdetben szerintem ne "tudományosan" csinaljátok, hanem élvezzetek inkább.

Nem áll meg az élet egy gyerekkel sem, élvezzétek azt amitek van.

Sok sikert, és nyugi, érhet kellemes meglepetés:)

2013. jún. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Együttérzek és nagyon tetszik a kérdésed.

Az első, ami eszembe jutott, az az, hogy ha már pár hónapig rágörcsöltél és csalódtál, akkor már könnyebb nem rágörcsölni. Én most ebben a helyzetben vagyok.

Továbbá figyelj a gyermekedre, csodáld, örülj neki és élvezd, hogy van!

És próbálj a Férjeddel egyszerre a csúcsra érni! Sztem ez is fontos.

2013. jún. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon nagyon szépen köszönöm a sok biztatást és választ! Nem tudni hogy miért nem jött össze 4 év alatt. Mar úgy volt hogy meddőségi kép-ba küld a doki amikor utolsó próbálkozásként felírt nekem norcolut és clostybegit tablettát. A norcolut-tol ugye elvileg meg kellett volna jönni és utána kellett volna szedni a clostybegit-et. Na hat nekem a norcolut beszedése után mar nem jött meg.
2013. jún. 26. 06:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!