Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért jön össze ilyen nehezen...

Miért jön össze ilyen nehezen a második baba? Nektek tervezés után mennyi idővel jött össze?

Figyelt kérdés
14 hós a kislányom és már 3 hónapja próbálkozunk.Tudom ez nem nagy idő, csak azért kérdem mert nem szedtem fogamzásgátlót és mást sem és minden második nap együtt vagyunk.A mensim pontosan 28 napos.És még kiszámolva sem.Nem görcsölok rajta, csak már kíváncsi vagyok.
2009. okt. 14. 16:45
 1/5 anonim ***** válasza:
nem szopik?
2009. okt. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

uabban a cipőben járunk

14 hós a babám és 4 hónapja próbálkozunk

én már nem igazán foglalkozom vele

alig szeretkezünk- ez egy ilyen időszak- csoda is lenne...

de kitartás

ja és azt hiszem hogy a 2. babára nem úgy vágyik az ember mint az elsőre- mert akkor még nem tudta hogy mire vágyik:)

2009. okt. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez a helyzet. A kisfiam két éves múlt és 5 hónapja próbálkozunk a tesóval. Az első Clostis kúra sikertelen volt. Most megint szedtem, hétfőn megyek uh-ra. Nagyon csalódott voltam amikor megjött, mert a kisfiunk az első Clostis hónapban megfogant. És én most jobban görcsölök a témán, mint a fiunk előtt, pedig rá is vártunk 1,5 évet.
2009. okt. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem szopik már rég.

Valóban az elsőnél még nem tudtam mire válalkozok, nem egyszerű.De ahogy nől egyre könnyebb.Vagy nem?:-)

Az elsőre 8 hónapot vártunk, de előtte gyógyszert szedtem.Most meg nem.Nem nem tudom mi van.

2009. okt. 15. 10:53
 5/5 anonim ***** válasza:
21:32-es vagyok. Te is a Clostilbegytet szedted? Az első baba egyből összejött a gyógyszeres ciklusban? Nekem most is nézett a doki hormont és minden jó volt, a férjemnél is minden rendben, úgyhogy én sem tudom, hogy most mi van, miért jön ilyen nehezen. Bár én nagyon görcsölök ezen a dolgon, de nem tudok nem rá gondolni, mert nagyon szeretném.
2009. okt. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!