Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beágyazódásnál is lehet...

Beágyazódásnál is lehet érezni szúrkálást vagy azt csak utána menzigörcs szerű fájdalommal?

Figyelt kérdés
Volt hogy kimaradt tabletta és pótolni sem tudtam bár nem az én hibámból.Eddig nem volt baj de ebben a hónapban megint csak kimaradt 1szem.A lényeg hogy néha olyan tompán szúr a jobb petefészkemnél,nem tart sokáig de mióta élek ilyen szerűt nem tapasztaltam...Arra gondoltam lehet baba van,de a kihagyott szem kb 5 napja volt így teszt nem mutatná ki úgysem,így gondoltam futok egy kört hátha tudtok valamit erről mondani...

2013. jún. 28. 21:47
 1/9 anonim ***** válasza:
17%

Beágyazódást érezni nem lehet.

Lehet hogy peteérést éreztél, az lehet ilyen.

2013. jún. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Mindenki másképp éli meg.Van aki érez ovu és beágyazódási "fájdalmat",van aki nem.Én pl. mind a 2-t megéreztem mindegyik terhességemnél.Hasonló a tünet,a mensi előtti érzéssel.De van aki a mensit se érzi előre.

Sok minden mástól is lehet ez a szurkáló érzés.

2013. jún. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2-es vagyok és az 1-es válaszolónak írnám,hogy de igen,lehet.Van akinek barnázgatása is van olyankor,ahogyan nekem is volt,és az ovut is meg a beágyazódást is éreztem olyan érzés volt,mintha a petefészkemet és a hasam alját enyhén szurkálnák.
2013. jún. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Félre értés elkerülése végett nem tervezett baba lenne,csak ma megfordult a fejemben ez a dolog így gondoltam kiírom kérdésként.Annyi hogy nem az a nagyon éles,inkább egyszerre tonpa is társítva a szúrással és nem a hasam alja hanem szó szerint mintha a jobb petefészkem..ilyet pedig mint írtam még nem éreztem..de ki tudja okozhatja azt más is,csak megfordult a fejemben. :)
2013. jún. 28. 22:14
 5/9 anonim ***** válasza:
2-es vagyok,ha nem múlik ez az érzés,menj el dokihoz.Lehet petefészekgyulladás is.Lehetsz terhes is,de mivel gyógyszert szedsz,valószínű meg fog jönni.Főleg hogy nem tervezett baba,10 nap múlva csinálhatsz egy tesztet is szerintem.
2013. jún. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Sziasztok,azért emeltem ki a kérdést mert már kétségbe vagyok esve mivel a hasam alja is sokszor görcsöl.Ezt nem hiszem hogy bebeszélem mert borzasztóan kellemetlen mikor begörcsölök és nem tudom hogy bírom e sokáig....lehet el kellene mennem dokihoz de nem tudom hogy lehetséges lenne e hogy beágyazódás ilyet okoz....?Bár naponta 3-4x jön rám a görcsölés és pár percig tart,fogalmam sincs mitől:((
2013. júl. 3. 15:18
 7/9 anonim ***** válasza:
Én éreztem.csak a bal oldalon.elvileg akkor kellett beágyazódnia.1-2napon keresztül pár másodperces szurkálás volt.
2013. júl. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
két terhességem alatt én egyszer sem éreztem a beágyazódást!!!!!
2013. júl. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2-es vagyok.A beágyazódást nem biztos,hogy napi 3-4 görcsben éreznéd.Valóban lehet petefészekgyulladás is.Sztem mindenképpen el kellene menni dokihoz.
2013. júl. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!