Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Holnap reggel már kimutatná a...

Holnap reggel már kimutatná a teszt ha terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Ma telt le a 2 hét hogy össze bújtunk a párommal.A történet hosszú de benne van a pakliban hogy terhes lettem... Érdemes szerintetek holnap tesztelnem vagy inkább szerda körül? A mensimnek jövő hét szombaton kell megjönnie de van hogy csak vasárnap kezdődik,azt viszont nem bírom megvárni.

2013. júl. 7. 15:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
pedig jobb, ha megvarod. minden tesztre az van irva,h az elmaradt mensi utáni nap kell jasználni. vagy ha nem birod ki, tesztelj, de az pénzkidobás lesz.
2013. júl. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igen erről hallottam már,csat itt az oldalon olvasgattam picit és állítólag aktus után 2hétre kimutatja de előbb nem.. :/
2013. júl. 7. 15:57
 3/12 anonim ***** válasza:
Szia felesleges tesztet venned nekem volt itthon csütörtökön kell megjönnie fáj a cicim de ma reggel első vizeletböl megcsináltam negativ.. vagy nem vagyok terhes vagy még várnom kell mert nincsen elég hcg a szervezetembe még..
2013. júl. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Miért pont szerda körül? Szerintem felesleges. Várd meg a szombatot, vagy még jobb ha a vasárnapot, és ha nem jön meg akkor tesztelj! Addig felesleges.
2013. júl. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha 1 hét múlva nem várod,akkor nagy valószínűséggel nem ovu-kor voltatok együtt,mert az menzesz első napjától számolva kb 14 nap.Persze bármikor teherbe lehet esni,de a valószínűsége kisebb.Mindenképp várd meg a menzeszed,akkor tuti lesz,hogy sikerült e vagy nem.
2013. júl. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha a két héttel ezelőtti aktusból lehet csak baba, akkor semmi köze a menszeszhez. ki kell mutatnia, hogy terhes lettél-e vagy nem!
2013. júl. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

A nem várt napjánál korábban nem érdemes.

Kedves 3-as,te is nagyon korán teszteltél.

2013. júl. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Igen tudom de olyan izgatott vagyok már.. alig birom kivárni a csütörtököt..
2013. júl. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem mensi előtt 4 nappal a 10-es érzékenységű már kimutatta halványan, de egyértelműen! :)

2013. júl. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Ma csináltam tesztet,szerintem negativ lett.Picit ha úgy tartottam a fényre mintha kezdett volna látszani egy 2. csík,de lehet az csak száradási vonal volt.. Próbáltam képet feltölteni de sajna a gépen nincs net,most is mobilról írok,arról pedig valamiért nem lehet mert nem mutatja a fájlt hogy feltölthessem. Szerencsére 2db-os x-epil tesztet vettem így maradt egy pluszban de szerintem ha tesztelek akkor már csak jövő hétfőn,feltéve ha nem jön meg a mensim :)
2013. júl. 8. 18:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!