Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ez milyen? Negatív...

Szerintetek ez milyen? Negatív vagy halványan pozitív?

Figyelt kérdés

élőben mintha lenne színe...mintha!


van már 2 kisfiunk, ők elsőre összejöttek :)Éppen nem tervezünk 3.gyereket, de ha jönne szeretettel várnánk :)!!

Most még nem késik, 3 nap van még, csak gondoltam tesztelek egyet, a melleim fájnak. ennyi.


[link]


[link]


2013. júl. 8. 21:09
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
ha a 2.képet nem nagyítom ki akkor jobban látszik, nem?
2013. júl. 8. 21:11
 2/17 anonim ***** válasza:
Háát, ha nagyon akarom, látok valamit, de ez még bőven lehet negatív és pozitív is! Szerintem várd meg a mensi napját és ha nem jönne meg, akkor tesztelj, akkor már látni kell tutira! ;)
2013. júl. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Én nem látok második csíkot, de tesztelj újra pár nap múlva, ha nem jön meg. Ez szerintem most negatív.
2013. júl. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Ezek a "mártogatós " tesztek nagyon megbízhatatlanok, nekem sajnos ilyen csík mellett nem volt baba. Javaslom, hogy vegyél egy "lepisilőset", pl dm corax narancssárga tesz megbízható és érzékeny, nekem bejött :)

Drukk egyébként, mert látom, hogy szeretnéd :)

2013. júl. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
44%

Mintha látnék második csikot...:)

Pár nap múlva erősödnie kell. Nekem ugyanilyen teszt mutatta ki mindkét csemetémet,bár kissé későn,2 héttel a nem várt után. De ez nem hiszem hogy a teszt hibája! Szóval sztem ez nagyon halvány poz! :)

2013. júl. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
44%
Én is látom:))
2013. júl. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
64%

Az ég világon semmit nem látok.

Pontosabban csak 1 csíkot.

2013. júl. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
46%
Én most telefonról nézem a fotót és elég jó képet ad.A másodikon sajnos az látszik mint anno nekem 1tesztemen vagyis 3 csík! 1kontroll és két halvány csík ami között meg kellene jelennie a 2. terhességet jelző kis csíknak..Így szerintem negativ,de ne hagyd ezt annyiban,tesztelj azért két nap múlva! :)
2013. júl. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Én mindkettőn látom. Drukkolok!:)
2013. júl. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Ez tökéletesen negatív.
2013. júl. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!