Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megszakításos együttléteknél...

Megszakításos együttléteknél hány százalék van a teherbeesésre, ha mellé gyógyszert is szedek elvileg kizárt a teherbeesés ugye?

Figyelt kérdés
Elvileg... Rengeteg nö teherbe esik fogamzásgátló,óvszer, peteérés számolgatásnál, én kezdem egyre inkább azt gondolni, hogy ezeknek tényleg semmi köze a teherbeeséshez, mert ha jönni akar a baba ugy is jön, ha meg nem, akkor nem. Hisz hányan tervezgetik évek óta, sehol semmi! Van akinek egy éjszaka után védekezésel. Kezdek abban biztos lenni, hogy ami meg van írva az ember sorsába nem kerülheti el.... Mit gondoltok erröl????

2013. júl. 17. 00:29
 1/6 A kérdező kommentje:
Évekig csak megszakítással védekeztem....Sosem lettem terhes, most megszakítással, és gyógyszerrel is és teherbe estem... Mi a magyarázat? hogy "rosszkor" voltam együtt a párommal, mikor peteérés volt? Hogy kimaradoztak a gyógyszerek, esetlegesen hasmenéssel kiürült? Amikor teherbeestem, pont válságban voltunk párommal, ésalig voltunk együtt, de meg volt mind a két védekezési mód!! Amikor minden másnap együtt voltunk, és szimplán megszakítással védekeztünk, nem volt soha semmi, sem mással, sem vele. Most hirtelen, hiába minden védekezés... Nem értem...
2013. júl. 17. 01:00
 2/6 PrettyVillain válasza:
Szerintem is így van. Egyik ismerősömék fél éve nem védekeznek, mégsem esik teherbe a csajszi. Másik barátnőm tabletta mellett is terhes lett, hiába nyújt 98%-os védelmet.
2013. júl. 17. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Bizony, ha szeretkezel, akkor mindig van egy kis esélye.

Szóval ezért (is) csak felnőtteknek és kiegyensúlyozott kapcsolatban ajánlott.

Ekkora pánikkal a tarsolyodban nem lehet élvezni az együttlétet. Törekedj arra, hogy csak stabil kapcsolatban szeretkezz, illetve még ha a férfi el van kötve, akkor az lehet akár 100%-os megoldás is, de az is sikerülhet rosszul, de még mindig az a legjobb.

Ha már biztosan nem akarsz babát, akkor Te is elköttetheted a petevezetékedet.

2013. júl. 17. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én nem hiszek a "Sors"ban, meg lelkizésben, eléggé materialista vagyok. A biológiában hiszek. A teherbeeséshez spermium és petesejt van. Nincs 100%-osan hatékony védekezési mód, tehát ha ez a kettő találkozik, akármilyen kis eséllyel is, abból baba lesz. Korábban megoldottátok, hogy ne találkozzanak, most nem sikerült. Én ebben ezt látom. Sokan lelki oldalról közelítenek, amit meg is értek, főleg, ha régóta próbálkoznak és csökkenteni akarják magukban a feszültséget. Mi sokat küzdöttünk a babáért, de nem hiszem, hogy valami csoda segített nekünk. Szimpla biológia.
2013. júl. 17. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
* van= kell, bocs
2013. júl. 17. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy van ez a lehetőség, hogy elköttetem magam, régebben egyszer-kétszer meg is fordult a fejemben. Aztán át gondoltam nyugodtan, higgadtan többször is, és én szeretnék gyermeket/gyermekeket. Csak épp nem ebben az időszakban. Az exemmel nem tudtam elképzelni a picit,hiába voltunk 6 évig egysütt, végig éreztem nem ö az igazi. Aztán találkoztam a mostani párommal, és már leg elöaször éreztem ez más... Vele annál inkább el tudtam képzelni. Először szerettem volna anyagilag rendbe rázódni, és aztán babát vállalni, de ezt úgy látni, nem én döntöm el. Megbarátkoztam ezzel a gondolattal, és mostmár jöhet, aminek jönnie kell. :)


Sokan mondják, a baba választ, és csak akkor ha 2 ember meg érett rá, és passzolnak egymáshoz. És igen ez a kapcsolat stabil, talán soha nem volt még ennyire stabil dolgog az életemben. Nincs semmink, albérletet fizetünk, de vagyunk egymásnak, és nagyobb a szerelem, a tisztelet egymás iránt, mint bárkivel is volt valaha. Ő az igazi, éreztem ezt elsőre is, érzem most is. Pedig az exemnél is szerelmes voltam. Nekem is rá kellett jönnöm, hogy minden szerelem más. Ha az igazi jön, mint egy villám csapás, meg változik minden. Vele letettem az addigi elveimet, vele másképp gondolkodtam, és másként élek. Hiszek benne, és ettöl több nem kell. Az anyagiakat majd az idő meg oldja :)

2013. júl. 17. 11:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!