Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyibe kerül a lombik program?

Mennyibe kerül a lombik program?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy egy részét állja az EÜ pénztár. A többire gondoltam. (gyógyszerek, stb)

Elsősorban azokat kérdezem, akik tapasztalatokat és tényeket írnak. Köszönöm!


2009. okt. 20. 15:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Az attól függ melyik intézménybe mész és mi a bajotok. Pl. ha a pároddal van a baj, akkor viszonylag olcsó, hiszen, akkor nem kell rengeteg gyógyszer a stimulációhoz. Ha neked nincs peteérésed, akkor sok gyógyszerre van szükség, amiknek húzós áruk van, több százezer Ft. Javaslom, ha ilyenre van szükséged (ami közelt sem biztos) akkor a BMC-be menj, ott a gyógyszereken kívül minden ingyenes.
2009. okt. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi. Kivették a petevezetékeket, ez a gond. Hormonálisan rendben vagyok, a férjem is.

Tudod ez a bajom, ez a több százezer forint.:) Ez mit jelent?

Mert elképesztő számokat olvasok, néhol meg 80ezreket emlegetnek nők, összeszámolva egy stimulációt.

Akkor mi az igazság?

2009. okt. 21. 17:36
 3/3 anonim válasza:
Nekünk volt már 1 sikertelen lombikunk. Ha benne vagy már a programba, akkor már a vizsgálatok is ingyen vannak, legalábbis a Dévai intézetben. A gyógyszerek húzósak, nekünk az elsőnél kb. 120.000 volt, de ezt szervezet válogatja.
2009. okt. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!