Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ilyenkor mivan? Melyik tesztne...

Ilyenkor mivan? Melyik tesztnek higgyek? Hát ez rémálom.

Figyelt kérdés

Clearblue pozitív lett, de eltűnt róla a jel....vettem egy gábrielt, az meg full negatív...még csak halvány jele sincs, hogy pozitív lenne...akkor most mivan???

Terhes vagyok, vagy nem??? Most akkor mit gondoljak???


2013. júl. 22. 12:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Szia szerintem nem :-(
2013. júl. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

ckearblue sokat téved sajnos volt hogy pozit dobott baba meg sehol


10 eset vegyél ha az pozi akkor pozi ha nem akkor nem vfagy babás

2013. júl. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Várj két napot és tesztelj egy normál teszttel.


Ha egyszer az pozitív volt akkor tuti terhes voltál. A kérdés, hogy a második csak túl erös teszt volt és még nem mutatta, vagy nem tapadt meg rendesen és nem vagy terhes.

Mindenképpen 2 napot várj és akkor tesztelj csak, ha közben megjött akkor már tudod mi van.

2013. júl. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Szerintem tesztelj még egyet pár nap múlva.

Lehet a Clearblue érzékenyebb mint a Gabriel, ezért lett az még negatív, az előző meg pozitív.

Vagy ha nagyon kíváncsi vagy és nem bírod a várakozást, vegyél egy nagyon érzékeny tesztet, bár annak nincs túl sok értelme, de megértem, ha így éreznél :).

2013. júl. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

a clearblue-ról nekem nem tűnt el a pozitív, csak halványodott. Viszont a sima dm-es tesztek előbb lettek pozitívak, mint az. Ja, és a cb egy csomószor mutatott tévesen keresztet.


pár nap múlva csinálj újat!

2013. júl. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Szia! Hasonló cipőben járok én is! Nekem 4 teszt lett pozitív, 2 negatív. És fogalmam sincs, mi van.
2013. júl. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm a válaszokat. Megoldottam. Fél 3 ra megyek nőgyógyászhoz, majd meglátjuk mit mond. Hőm fent van, 37,1 kiderül... majd írok mit mondott az orvos.
2013. júl. 22. 13:11
 8/16 A kérdező kommentje:
Amúgy egy napig mutatta, hogy 1-2 meg a pozitív jelet, másnapra eltűnt...
2013. júl. 22. 13:11
 9/16 anonim ***** válasza:
ha terhes is vagy,akkor szerintem nagyon korai,lehet a doki sem fogja látni még.
2013. júl. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

A digitális csak 24 óráig mutatja! :-)

De kíváncsi vagyok, mit mond a doki. Késik már a mensid?

2013. júl. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!