Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Járt így már valaki? 2 napos...

Járt így már valaki? 2 napos menzesz, szédülés, hányinger - terhesség?

Figyelt kérdés
Amikor esedékes volt megjött de most 2 nap után el is múlt. Nem vettem észre, hogy másmilyen lett volna az erőssége, színe vagy állaga mint máskor, csak úgy elmúlt mintha elvágták volna. Amúgy sem szokott sokáig tartani (4-5 nap) és fokozatosan kevesebb lesz. Most szédülök, hányingerem van. Tervezzük a babát, de miután megjött ebbe n a hónapban úgy voltam vele, hogy majd próbálkozunk következő hónapban. De most elbizonytalanodtam, volt már valaki nél ilyen? 23 éves vagyok.

2013. júl. 24. 08:55
 1/6 anonim ***** válasza:
igen, én pont így voltam, csak nekem 1 napig tartott a "menses" vagy akármi is volt.de az mondjuk nagyon erős volt. de reggel elindult délután elvágták. most a 39. hétben járok.
2013. júl. 24. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És utána teljesen abbamaradt? Mert most egy kicsit megint megindult de gyengébb. A szédülés, hányinger ugyanúgy van. Vagy csak beképzelem?
2013. júl. 24. 09:39
 3/6 anonim ***** válasza:
Csinlj egy tesztet, mert addig csak talalgatás! Aztán írj, hogy mi lett!
2013. júl. 24. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tesztelj
2013. júl. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Szandy89 ***** válasza:

tesztelj 1et.már kimutatja ha terhes vagy.

aztán írj

2013. júl. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Végül nem lett baba sajnos, de majdcsak sikerül :)
2013. aug. 25. 08:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!