Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Holnap tesztelek, remélem...

LN09 kérdése:

Holnap tesztelek, remélem pozitivat. Kb.2-3 napja furcsa érzésem van a hasamban, mintha remegés lenne vagy pillangók repdesnének benne. Ez mit jelenthet, normális?

Figyelt kérdés
2009. okt. 22. 21:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Ilyesmit az első magzatmozgásokkor éreztem, a 18. hétben. Szerintem semmi köze a korai terhességhez, de remélem, azért pozitívat tesztelsz!
2009. okt. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én teherbeesésem után három nappal éreztem hogy terhes vagyok...egyszerre rázott a hideg-meleg(soha nem éreztem olyat addig)!!!

Érezheted te is!!!De azért gondold végig,előtte nap mit ettél!:)

Én a nem várt menzi után 10.napon teszteltem,pozitív lett!

12 hetes kismami

2009. okt. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Stimulációs kezelés után vagyok. Más is mondta, hogy nem érezhetek ilyet, de én akkor is érzem, és eddig ilyet nem éreztem.

Ma reggel teszteltem pozitiv lett :) Elvileg ma vagyok a 28. napon.

2009. okt. 23. 11:28
 4/8 anonim ***** válasza:

28.ciklus nap?

Nagyon gratulálok, Nincs görbéd véletlenül?

Ovu tesztet használtál?

2009. okt. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
gratulálok.. volt esetleg más tüneted is? Nem barnáztál?
2009. okt. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
51%

Kívánom Neked, hogy terhes légy, ugyanakkor ha az ember nagyon szeretne már babát - saját tapasztalatból írom - képes bebeszélni magának dolgokat. Én pl a terhesség összes tünetét produkáltam, mégsem voltam az.

Ugyanakkor a pozitív teszt bíztató!!!:)

2009. okt. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
első vagyok, ha a teszted pozitív, akkor minden rendben! Gratulálok! Ha nem fáj semmid, minden oké! Boldog babavárást!
2009. okt. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Ciklusgörbém nincs... Ovu tesztet nem csináltam. UH-al követtek nyomon. Tehát nem kellett ovuteszt.

Páran azt mondták, hogy lehet nem is vagyok terhes, csak a szurik meg a gyógyszerek miatt lett pozitiv. viszont ismim is igy lett terhes és neki a doki azt mondta, hogyy két hét után nem a gyógyszerektől lesz pozitiv.

2009. okt. 24. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!