Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A menstruációm előtt 5 nappal...

A menstruációm előtt 5 nappal együtt voltam a párommal, terhes lehetek?

Figyelt kérdés
Van enyhe menstruációm, de tudomásom szerint az első pár hónapban megjöhet, nincs semmi tünet most vagyok a 7. napon.
2007. szept. 26. 13:22
 1/3 anonim ***** válasza:
A ciklusod közepe táján (ha 28 napos) lehetsz terhes. Ha nem 28 napos a ciklusod, akkor úgy tudod kiszámolni, ha pl. 35 napos a ciklusod van, akkor 35-14=21. napon van peteérésed és előtte 2-3, utána 1-2 nappal van esélyed még rá. Tehát, ha eszerint nem voltatok együtt védekezés nélkül, akkor a menszesz előtti 5. napon nem eshettél teherbe.
2007. szept. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
62%
A ciklus folyamán bármikor teherbe eshetsz védekezés nélkül! Egy petesejt akár orgazmus hatására is kiszabadulhat. Valamint nem minden nőnek van szabályos ciklusa, nekem például mensi alatt van peteérésem, és erre egy évnyi sikertelen babavárás után jöttem rá!
2007. szept. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Az egyik ismerősöm úgy esett teherbe, hogy menstruáció előtt egy nappal már nem védekeztek. Aztán rendesen megjött neki és utána kiderült, hogy terhes. Szóval minden lehetséges.
2007. szept. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!