Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi ondót tartalmazhat az...

Mennyi ondót tartalmazhat az előváladék?

Figyelt kérdés
Lefeküdtem a barátommal és nem védekeztünk!Bár nem bennem ment el és a menzeszem utolsó napján történt az együttlét, mégis nagyon izgulok, hogy esetleg terhes vagyok!Ez kb. 2 hónapja volt , azóta beteg is lettem de mégis félek mert úgy tűnik mintha nőne a hasam és fájni is szokott!
2007. szept. 26. 13:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak beképzeled! Vegyél egy tesztet , ami 500-600 ft körül van,annyit megér hogy ne idegeskedj mert 2 hónapos terhességet simán kimutat! De mivel az együttlét a menstruáció alatt történt, amikor elvileg nincs peteérés és közben már egyszer menstruáltál is, véleményem szerint nincs okod aggódni. Egyébként az előváladék kevés számú spermát tartalmaz, de tudjuk, egynek kell csak célba érni! Tehát ha a körülmények nem így lennének ahogy írtad, akkor még akár terhesség is előfordulhatna. De ismétlem, szerintem nem vagy terhes!!! Legközelebb vigyázzatok jobban!
2007. szept. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Menzeszed utolsó napján kicsi az esély hogy lett volna érett petesejted.Azt nem irtad hogy azóta menstruáltál-e,csak azt hogy eltelt két hó.Ha igen,akkor biztos nem vagy terhes,de ha nem akkor sürgősen vegyél egy tesztet!
2007. szept. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Sziasztok!



Szerintetek attól lehetek terhes, ha a barátom max egy percig volt bennem? de még épp az aktus elején, tehát még előváladék sem jött sztem. utána egyből kivette, neh gond legyen és óvszerrel folytattuk!

kérlek titeket válaszoljatok. 17 éves vagyok és félek! a menzeszem 2 napja múlt el, tehát még nem is vok termékeny.köszönöm a válaszaitokat!

2008. ápr. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!