Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lehetek vagy mensi jelei?

Terhes lehetek vagy mensi jelei?

Figyelt kérdés
Ovu napján eggyütt voltunk a férjemmel. Utánna bő egy hétig fájt a hasam rendesen mintha megjönne, a derekam is! Ez kb2 hete. Most a mellem érzékenyebb és hasam furán püffedt. Ami érdekes lett valami ragadós fehér folyásom ami mensi elött nem jellemzö!

2013. aug. 1. 22:41
 1/10 anonim ***** válasza:
Szia. Meg van a lehetősége a terhességnek, de menstruáció előtti állapot is lehet. Nincs egyforma ciklus ilyenekre meg nem is kell adni mert ebből bármi lehet. Csinálj egy tesztet az megadja a választ. A szavaidból aqra következtetek h.örülnél a babának. Úgy hogy tesztelj és ird majd meg az eredményt. Megy a DRUKK!
2013. aug. 2. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Aqra=arra :-)
2013. aug. 2. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szia, a fehér folyás nálam babát jelzett, előtte sosem volt ilyen, én mindig száraz vagyok mensi előtt, ja és nekem mensi előtt fájt úgy a hasam, mintha megjönne, először nem is gondoltam rá, hogy sikerült, de jött a fehér folyás, meg a mellbimbó fájdalom, és akkor már gondoltam, hogy van valami. Drukkolok. Majd írj, hogy mi lett
2013. aug. 2. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok nekem vizes szokott lenni nagy átlagban mielőtt megjön. Volt h.hót száraz voltam és volt ilyen sűrű testápolóhoz hasonló is. Van akinek bejön a folyás megváltozása van akinek nem. A kimaradt menzesz és a pozitív teszt a legtutibb jele a babának. Tesztelj! Késik már? Ha igen akkor már napközben is tesztelhetsz. Várjuk!
2013. aug. 2. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
kedvesek vagytok köszönöm hogy irtatok. :-) ami nagyon fura hogy az eggyüttlét utàn fájt a hasam az az esetleges beàgyazodàsi idő alatt.most viszont elmult ..érdekes ez igy mert kb aktuàlis lenne napok mulva a mensim is .... és jelenleg a melleim fàjnak ..van màr egy 3éves kisfiam .... nem hiszitek el de vele éreztem a beàgyazodàst is .... hàt mindenképp beszerzek tesztet ... szép napot mibdenkinek
2013. aug. 2. 09:21
 6/10 anonim válasza:
Na, és terhes vagy? :)
2013. aug. 4. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
még mindig kételyek között !!melleim fájnak ,a mensi szerü fájás elmult ...meg sem jött még ....még egy pár napot várok és veszek egy tesztet,most egy kicsit sok minden össze szaladt nem érkeztem venni sem ...köszönöm az érdeklödést.. veletek egyébként?? jaaaa és a fehér sürü folyás az van ..olyan zselés állagu... irjatok veletek mizu
2013. aug. 4. 23:09
 8/10 anonim ***** válasza:
Sziasztok. Kérdező te mikorra nem várod/vártad? Hát ha baba lesz, ha tesztet csináltál majd írd meg az eredményt. Én csütörtök-péntek körül nem várom, de eddig minden olyan mint mikor megjjön szóval nem sok reményt fűzök a dologhoz. 1-es voltam.
2013. aug. 5. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
az elmaradt válaszom :-)) igen baba lett az eredmény :-)) aminek nagyon örülünk természetesen. történet a következö.. jelenleg külföldön élünk pont azóta mióta tehere eshettem...orvoshoz mondanom sem kell gyötrelem eljutni itt... de nagy nehezen tul vagyok egy uh-n ma vagyok 16 hetes kissé felgyorsultak az események ...vérvételek hada következik.... :-)) veletek mi ujság aki nem várta hogy alakult remélem ti is jó hirekkel számoltok be ....tov szép napot
2013. okt. 25. 14:43
 10/10 A kérdező kommentje:
jaa és fontos hozzá tenném hogy elég sokáig volt arna folyásom egyszer véreztem is megütötte a hasam egy ajtó..nem kell mindig rosszra gondolni ha jön az a fránya barna ....hormonálisan lehet
2013. okt. 25. 14:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!