Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Még csak 14 leszek. Lehetséges...

Még csak 14 leszek. Lehetséges, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
1-2 hete folyton hányingerem van, van hogy hányok is [ma már kétszer...], különböző szagoktól rosszul vagyok, pl most anya spagettit csinál, és rosszul vagyok az illatától, pedig mindig szerettem... van, hogy szédülök is. 16.-án kellett volna megjönnie, de nem aggódtam miatta, mert egyébként is összevissza szokott lenni, sokszor ki is marad, pedig már 3 éve megvan, megszoktam, hogy nem rendszeres... a barátommal egyszer lefeküdtem, amit meg is bántam... használtunk gumit, lehet, hogy kiszakadhatott vagy kilyukadhatott úgy hogy nem vettük észre? lehet hogy terhes vagyok? és légyszi ne kurvázzatok le...
2008. jún. 28. 10:57
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
Miért lennél kurva? Kicsit korn kezdted, de ez a mai világba már nem ujdonság. Lehetsz terhes persze. Vegyél egy tesztet, nehogy ki fus az időből, mert gondolom megtartani nem akarod.12 napja késik a mensid,ha terhes vagy csak pár hetes lehetsz, de mire elmondod otthon az is idő, mire a gyermekvédelmishez el mentek anyuddal az is idő, mire a korházba mész az is idő, ugy hogy ne halogasd. És lehet hogy nem is vagy terhes, csak az ideg miatt hánysz, ha negatív a teszt majd megnyugszol.Sok sikert
2008. jún. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
62%

Figy ha nem tod pontosan mikorra jön meg lehet a mensi előjelzése..

pl.: és elötte egy héttel olyanrosszul vagyok szegoktól amit egyébként nem is veszek észre, h csak na. Ilyenkor ajánlatos valami olyan illatú krémet az orrod és a szád közé kenni amit szeretsz (vagy ilyenkor birod), és aszegoktól való rosszul lét el is múlik.... bár ez csak fél megoldás

DE ha aggódsz menj el nőgyógyihoz.

2008. jún. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

akkor csinálok tesztet


másodiknak: de nekem sosem voltak ilyen tüneteim mensi előtt, csak a hasam szokott fájni...

2008. jún. 28. 11:14
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezek a jelek mind utalhatnak terhességre. Tesztelj reggeli első vizeletből, az mutaja a legbiztosabb eredményt!
2008. jún. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nah terhes vagy?
2008. jún. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mostanra már biztosan kiderültek a dolgok. Remélem még egyenlőre nincsen babód :) Leírod, hogy mi volt? :)
2009. jún. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!