Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Biztosat mutat a teszt ha...

Biztosat mutat a teszt ha harom napja kesik és délután negativat teszteltem?

Figyelt kérdés
A lenyeg hogy majus vegen volt spontanvetelesem es következö menzi csak juliusban volt 3àn.szoval hat hétre rá. Altalaban 30naposak voltak a ciklusaim. Most viszont 3napja kesik,tünetem ufy különösebben nincs talan csak hogy nemfaj a mellem pedig menzi elött szokott.most csak bevan duzzadva. Mit gondoltok?

2013. aug. 6. 19:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Várj még pár napot, és ha addig sem jön meg, akkor tesztelj újra. De mindenképp reggeli vizeletből! A legjobbakat neked!
2013. aug. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a vàlaszod,hát igen ha nemjön meg két nap mulva ùjra tesztelek :) hátha "
2013. aug. 6. 20:49
 3/8 A kérdező kommentje:
meg mindig nemjött,de felek ujra tesztelni :(furcsa nyomasok szurkalasok vannak a hasamban nemtudom lehet menzi elöjele....van itt valaki akinek 3nap keses utan negativ lett a tesztje majd megismetelte ket nap mulva esd mar pozitivja lett? amugy delutan teszteltem es drogeriabol Volt a teszt ....
2013. aug. 8. 14:28
 4/8 anonim ***** válasza:

Már kimutatta volna....sztem...

De sosem tudni,főleg ha később fogant,ha nem jön meg tesztelj!

2013. aug. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hàt edig még mindig nemjött meg. Egyetértek utolso vàlszolò szerintem is harom nap keses utan mar kimutatta volna,most hat napnal tartok. Nemtudom.....
2013. aug. 9. 13:23
 6/8 anonim ***** válasza:
Történt valami változás azóta, kedves kérdezõ?
2013. aug. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hàt edig még semmi,még mindig nemjött meg de màr kezd idegesiteni,ezért màma veszek tesztet és rereggel tesztelek. Megirom az eredményt :) hàt jò lenne ha örömhírrel térnék vissza,de sajnos ebbe nembiízok :(
2013. aug. 11. 16:32
 8/8 A kérdező kommentje:
Sziasztok. Mégse kelett tesztelnem,mivel megkezdödött a menzim,elég furán semmi fajdalom es csak picit vérzek estétöl még mindig nemindult meg ahogy szokott. Hat ez van sajnos
2013. aug. 12. 13:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!