Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A párommal szeretnénk babát...

A párommal szeretnénk babát de ahányszor együtt vagyunk kifolyik a sperma. Mit csináljak hogy ne folyon ki az egész? Lehet, hogy ezért nem jön össze a baba?

Figyelt kérdés
Tanácsokat szeretnék kérni!Hogy csináljuk a férjemmel,milyen poz jó?Az a jó ha együtt megyünk el vagy elöszőr a férfi aztán a nő?Vagy az teljesen mindegy?
2009. okt. 27. 09:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%
Mindenkinek kifolyik, ez a természetes. annyi azonban marad bent, aminek elégnek kell lennie. Az mindegy, ki mikor élvez, hiszen még a megerőszakolt nők is terhesek lehetnek... nem ezen múlik.
2009. okt. 27. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
69%
Mindegy, de ha aggódsz, feküdj a hátadon, tegyél párnát a popsid alá, és maradj úgy utána 10-20 percig. Teljesen normális egyébként, ha kifolyik.
2009. okt. 27. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
54%
Azon nem mullik h elmész-e vagy nem vagy együtt a pároddal vagy sem.Mindig folyik ki valamennyi.Amugy rakd a nyakába a lábad. rakj 1 kispárnát a derekad/feneked alá és maradj megemelt derékkal kb negyedórát felet aktus után az ágyon.Állitólag ez segit.
2009. okt. 27. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
78%

Azt mondják az orvosok,hogy a hagyományos pózban a legbiztosabb,de szerintem mindegy!

Mindegy ki mikor megy el időben,ha neked épp nem sikerül az sem baj.

Feküdj a hátadon 20 percet.Én még szoktam egy zsepit odatenni,hogy ne az ágy legyen olyan.Így biztos bent vannak addig amíg fel nem kelek! :)

2009. okt. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
78%

Állva szeretkezve is teherbe lehet esni, sőt úgy is, ha utána kimosod magadat, ezen nem múlik. A java kifolyik minden nőnek, ezen fejen állva sem tudsz változtatni. Az első lökettel azonban jó sok sperma jut be a méhszájadon keresztül a méhedbe. A legéletrevalóbb hímivarsejtek nagyon jó úszók, fél óra-egy óra alatt a petevezetékben teremnek, ahol a megtermékenyülés folyik. Az ő útjukat könnyíted meg azzal, a szeretkezés után fekve maradsz egy ideig, akár egész éjjel.


A nő orgazmusa kedvező kémhatású a spermára nbézve, ráadásul felfelé szippantja a hímivarsejteket, így nem kell mellőznötök. :-)

2009. okt. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Hát már évek óta úgy csináljuk,hogy párnát teszek magam alá és a lábamat a párom nyakára teszem.Vagy a kutya poz.Volt mikor együtt lét után nem keltem fel.De sokszor kell pisilnem utána.De nem mindig.Van mikor pont a szeretkezés közben kell pisilnem.Ez természetes?vagy akkor lehet,hogy felfáztam?
2009. okt. 27. 13:30
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Én pont ezért megyek mindig szex előtt el pisilni. Rám is rám szok jönni közben. És utána meg mindig el kell mennem. Most mi is babát tervezünk ezért nem megyek ki wc-re, egyet szunditok csak utána.

Te is pisilj előtte és akkor kibirod valahogy az 1-2 órát. Hogy kinek van előbb szerintem az mindegy, de valószinűleg ha te mész el előbb akkor már nincs ok azon aggódni, hogy mikor már benned a sperma, ki ne folyjon. És állitólag a nő orgazmusa lúgositsa a hüvelyflórát, ami szintén jót tesz a spermáknak. Sok sikert!

2009. okt. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én szó szerint a falra másztam :)))))) Mikor végeztünk, felmentem gyertyába és nekitámasztottam a popóm a falnak. Így voltam kb. 10 percig. Aztán visszafordultam, kispárna a popóm alá, és így aludtam reggelig. Nem tudom, h ezért sikerült-e a bébi, de most itt van :))))) sok sikert!
2009. okt. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!Remélem már sikerülni fog a baba.
2009. okt. 27. 16:54
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Mi amikor voltunk az urulógusnál nekünk azt mondta, hogy mindig én menjek el előbb csak aztán a férjem. Valamit termel a női nyák de már pontosan nem emlékszem ,csak a lényegre.
2009. okt. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!