Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az érdekelne, ha elmegyek...

Az érdekelne, ha elmegyek endokrinologushoz, az kb mennyi pénzt jelent havonta míg esetleg meg nem találják a problémát?

Figyelt kérdés

Csak kb-i árak érdekelnének.

Köszönöm a válaszokak!


2013. aug. 12. 07:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Csak akkor kerül pénzbe, ha magándokihoz mész. Az enyém alkalmanként 3000 Ft-ot kér. Évente kétszer megyek.


Ha a kórházba szeretnék menni hozzá, ott is csak időpontra lehet, és általában 4-6 hónapos a várólista. Ennyit megér a 3000 Ft nekem.


Ja, és mikor elkezdtem járni hozzá, a második héten (Hetente egy magánrendelése van, a másodika lett meg a vérvétel eredménye.) kiderült a probléma.

2013. aug. 12. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ez jól hangzik!Köszi a választ!
2013. aug. 12. 08:21
 3/3 anonim ***** válasza:
Magándokihoz járok, vérvétel után azonnal lépett ő is. Nekem három havonta kellett visszatérnem, kontrollra. Ez durván 15.000.- volt háromhavonta, tehát durván 5000.- havonta (pár ezer forint ment fel-le ebből az árból, attól függően, milyen ellenőrzésekre volt szükség). Nagyon megérte, sokat segített. Azóta várandós lettem, most nőttek a költségek, de az ellenőrzés is szorosabb.
2013. aug. 12. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!