Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen árba vannak a gyógyszer...

Milyen árba vannak a gyógyszertárban a terhességi tesztek? A Müllerbe vettem X-epil 2db-os tesztet és mind2ő negatív lett. ( 2 hét késés után ) 5. én kellett volna megjönnie bnőmnek és még ma se jött meg.

Figyelt kérdés
Nem feküdtünk le csupán ujjazás történt de az is azután 2 meg 5 nappal, hogy már késett neki. Kezdünk félni hogy mivan ha előváladékos volt az ujjam és úgy csináltam neki

2013. aug. 13. 18:10
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
X-epil teszt??? Az egy szőrtelenítő gyantacsík! Azzal nem csodálom, hogy negatív lett a teszt! :))))
2013. aug. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
milyet ajánlasz ?
2013. aug. 13. 20:58
 3/4 anonim ***** válasza:
Máskor óvatosan! De nem lesz terhes, mindössze késik neki ennyi
2013. aug. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Első! Te jó Isten! Nézz már utána, mielőtt szegény kineveted! Létezik x-epil teszt! Speciel nekem az mutatta ki a fiamat. És nem gyantacsíkkal teszteltem! :)

Kérdező! Nincs gond, nyugi!

2013. aug. 14. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!